دستگاه ضد عفونی کننده دست

در این برهه که ویروس کرونا بر اکثر کشورها سایه افکنده و این ویروس حالا حالا مهمان ما خواهد بود بایستی در نحوه ی زندگی خود تغییراتی انجام دهیم . تا بتوانیم به این ویروس کرونا غلبه کنیم و شکست دهیم . دستگاه ضد عفونی کننده دست وین طب Hand sanitizer با پاشش اتوماتیک و بدون نیاز به دست عمل میکند از دستگاه ضد عفونی کننده دست می توانید در همه جا استفاده کنید کافی است که مخزن ان که گنجایش ۱٫۵ لیتری دارد را از مواد ضد عفونی پر کرده و در گوشه ایی نصب کنید . این دستگاه با استفاده از سنسور هایی که دارد به محض این که دست شما وارد قسمت مشخص شده شد شروع به پاشش می کند و باعث ضد عفونی کردن دست شما میشود . قیمت سیستم فوق نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه است هرچند ما برای حق انتخاب بیشتر مشتری دو مدل الترا و لایت ( ارزان تر ) را طراحی و تولید کرده ایم .

توضیحات کامل در مورد دستگاه ضد عفونی کننده دست وین طب (فایل صوتی)

مزیت اصلی این دستگاه نسبت به سایر دیسپنسر ضد عفونی کننده دست در اتوماتیک بودن است که باعث میشود هیچ ارتباطی دست با دستگاه نداشته باشد . بدین گونه که با تشخیص سنسور شروع به پاشش مود ضد عفونی کننده می نماید . آپشنی که کمتر دستگاه ضد عفونی کردن دست دارد .

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده

لیست قیمت بروز رو میتوانید تو جدول بالا مطالعه بفرمایید . و تصاویر تمامی حالت ها در قسمت پایین می باشد . قیمت دستگاه مدل پرو ۱٫۸۴۰٫۰۰۰ تومان و قیمت مدل لایت ۱٫۴۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد . این دستگاه به صورت رومیزی است که اگر بخواید پایه دار باشد. قیمت پایه ایستاده ۲۵۰ هزار تومن و پایه دیواری ۶۰ هزار تومن می باشد . که نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه است . از دیسپنسر ضد عفونی کننده دست می توانید در مکان های پرتردد و هر مکان مد نظر شما استفاده کنید و هیچ ارتباطی با آن نداشته باشید .

دستگاه ضد عفونی کننده دست

برای تصاویر و اطلاعات بیشتر کلیک کنید : دیسپنسر

تفاوت مدل لایت با مدل الترا :

همان طور که در قسمت بالا مطالعه کردید قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست در دو مدل می باشد که با هم فرق دارد و این به خاطر شما مشتریان عزیز هست که درخواست مدل ارزان تری را داشتید دستگاه لایت هم به صورت اتوماتیک می باشد که یک سری تفاوت ها با مدل الترا دارد . از جمله ی این تفاوت در سنسور آنها می باشد مدل لایت از سنسور مادون قرمز بهره می برد در حالی که در مدل الترا از سنسور التراسونیک استفاده کردیم . و تفاوت دیگر در نشانگر مخزن می باشد که در مدل لایت موجود نیست این نشانگر .

اگر به دنبال قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک ارزان تری هستید می توانید مدل لایت را سفارش دهید . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .

دستگاه ضدعفونی کننده دست

بالخره وقتی فردی ناقل ویروس باشد و برای ضد عفونی کردن دست خود از دستگاه های این چنینی استفده کند اگر دستگاه سنتی باشد بایستی فرد دستگاه را لمس کند و همین لمس کردن دست ممکن است که ویروس در ان محل تجمع کند و فرد دیگری که سالم است برای ضدعفونی کردن دست خودش از این دیسپنسر استفاده کند که باعت شود ویروس به این فرد هم منتقل شود لذا حتما برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست از دستگاه های اتوماتیک و سنسور دارد استفاده کنید .

دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفوني كننده دست اتوماتیک بدون تماس دست که دارای سنسور می باشد . این دستگاه دارای LED جهت مشخص شدن ظرفیت مخزن و نحوه ی عملکرد دستگاه می باشد .

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک دیواری

برای استفاده دیواری از این دستگاه نیاز به یک پایه دیواری دارید که اگر محتوای سایت را مطالعه کرده ابشید توضیح داده شده است قیمت این پایه ۶۰ هزار تومان می باشد که به دیواری دستگاه را رول پلاک میکند و باعث میشود دستگاه ضد عفونی کننده دست به صورت دیواری استفاده شود و امکان جابجایی نداشته باشد . مزیت های زیادی این روش دارد یک اینکه امکان افتاده به زمین از بین می رود و دستگاه سر جای خود محکم و استوار میشود دو اینکه قیمت تمام شده برای خرید آن ، پایین تر میشود . در پایین عکس مدل دیواری این سیستم گذاشته شده است :

دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری

دستگاه استریل و ضد عفونی دست اتوماتیک وین طب با دارا بودن حال های رومیزی ، دیواری و ایستاده با طراحی ارگونامی و کیفیت ساخت بالا و قیمت بسیار منسب نسبت به سایر دستگاه های موحود در بازار برتری بالایی دارد پس با خیال راحت این دستگاه را خریداری و از استفاده از آن لذت ببرید از این طریق هم در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا مثبت عمل نمایید . و از خود و دیگران در مقابل انتقال این ویروس خطرناک از راه دست جلوگیری و محافظت نمایید .

تصویر حالت ایستاده :

دستگاه ضد عفونی کننده دست

ویدیو نحوه کار دستگاه استریل دست اتوماتیک ( دیسپنسر )

دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک

این دستگاه به صورت تماما اتوماتیک و هوشمند عمل کرده و استفاده از آن را بسیار راحت کرده است تنها کافیست که دست را زیر چشمی دستگاه قرار دهید و این سیستم شروع به پاشش نمایید.

تفاوت این سیستم به نسخه پدالی این است که در روش پدالی باید با پا اهرم دستگاه ضد عفونی را فشار داد تا محلول ضدعفونی پاشش کند اما در روش هوشمند نیازی به چنین کاری نیست .

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست (رومیزی) : ۱٫۸۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد که با فروش مستقیم پایین ترین قیمت ممکن می باشد .برای سفارش تلفنی خود با ما تماس بگیرید .

صدور پیش فاکتور و ارسال در سریع ترین زمان مممکن

دستگاه افشانه مایعات و مواد ضد عفونی کننده دست وین طب به صورت پمپ فشاری محلو ضدعفونی کننده دست عمل کرده و مایع ضدعفونی کننده را به صئرا پئری اسپری میکند .

پمپ مایع ضد عفونی کننده دست وین طب را می توانید از همه جای ایران سفارش دهید . کیفیت محصول ما بسیار بالاست و از قیمت فروش بسیار مناسبتری برخوردار می باشد . برای سفارش تعداد بالا تخفیف نیز در نظر گرفته میشود .

دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک

با آمدن ویروس شوم کرونا زمدگی خیلی از مردم مختل شده است و با مشکلات فراوانی روبه و شده اند دستگاه ضد عفونی کننده دست یکی از راه کارهای مقابله با ویروس کرونا می باشد . مدارس ، درمانگاه ها ، مطب ها ، دانشگاه ها ، بانک ها ، فرودگاه ها ، فروشگاه ها و هر جای دیگر را تصور کنید این وسیله کاربردی هست و میتوانید با خریداری و نصب این دستگاه در محل خود در از بین بردن ویروس کرونا عملکرد هتری داشته باشید . شرکت وین طب با تولید و عرضه مستقیم این وسبله سعی در برآوردن کردن نیاز مشتریان عزیز می باشد تا با کیفیت بالا و خدمات عالی و قیمت مناسب برآییم .

کارشناسان وین طب در تمامیه ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند . لذا اگر سوالی دارید خوشحال میشیم صدای گرم شما را بشنویم .

دستگاه ضدعفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند

هوشمند بودن دستگاه مسئله ای است که در کمتر دستگاه پیدا میشود ، هوشمندی به این صورت است که دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند با تشخیص دادن هوشمندانه این مهم که دست زیر آن قرار گرفته است باعث میشود که عمل پاشش محلول ضدعفونی میکند . این روش باعث میشود که انتقال ویروس کرونا نزدیک صفر شود . لذا استفاده از دستگاه های هوشمند بسیار توصیه میشود دستگاه ما نیز هوشمند است و با تشخیص سریع و بدون هنگ کردن عملکرد بسیار خوبی در این رابطه دارد .

دستگاه ضد عفونی هوشمند نه به آن معنی اسمارت بلکه به این معنی که با دارا بودن سنسور های تشخیصی قادر است تا ه صورت چشمی و اتوماتیک پاشش محلول ضدعفونی را انجام دهد .

قسمت نظرات :
 1. سلام قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست + قیمت دستگاه استریل – فروش دستگاه استریل UV
  برای ضد عفونی ماسک آیا قابل استفاده است – استریل کردن ماسک – استریل ماسک تولیدی دستگاهش چند است برای خانه ۰۹۱۸۳۴۱۰— شماره من است

  1. با سلام
   بله به تمام شهرستان ها ارسال داریم دفتر پخش در تهران می باشد .
   شماره تماستون رو ننوشتید

 2. با سلام ممنون از ارسال به موقع و با کیفیت دستگاهتون
  فقط ممکن هست از اون برچسب داخل دستگاه بازم برامون ارسال کنید؟

 3. شهرستان بم دبستان پسرانه رحمت متقاضی یک دستگاه ضدعفونی دست مدل تمام اتوماتیک ویک خشک کن دست می باشم اگر تخفیف بدید بیشتر میخواستم ۰۹۱۳۳۴۶***

  1. سلام قطعا کاربردی هست میتونید برای کم کردن فشار و تراکم چند عدد تهیه کنید
   ارسال دو روز طول میکشه

 4. سلام وقت بخیر تصویر کاتالوگ و قیمت دستگاه سنسوردار را میخواستم. وات ساپ۰۹۳۷۱۴۸۵****

 5. سلام من این محصول رو خریدم هم کبفیت ساخت خیلی خوبی داره و هم قیمت مناسب، پشتیبانی و پاسخگویی هم عالیه
  ممنون از آقای جوادی عزیز

  1. سپاس گزاریم جناب آقای علیپور از حسن اعتماد شما و هم چنین احساس رضایت شما بسیار خوشحالیم

 6. با سلام
  لطفا کاتالوگ مشخصات و عکس دستگاه های موجود و لیست قیمت رو برامون ارسال بفرمایید. برای مدرسه نیاز داریم.
  شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۱****

 7. با سلام . نوع دیواری( نصب روی دیوار) را برای مدرسه ابتدایی در منطقه ای محروم می خواستم. از نظر مالی مشکل داریم. امکان تخفیف مناسب دارد
  شرای خرید و ارسال و طول مدت ارسال را بفرمایید.

  1. با سلام یک مدل لایت داریم که قیمت ارزان تری نسبت به این مدل دارد لطفا برای اطلاعان بیشتر با کارشناس فروش تماس بگیرد .

 8. سلام برای امر خیر و مدرسه ابتدایی در منطقه محروم روستایی میخاستم بپرسم تخفیف داره.و کارایی داره برای مدرسه ۳۰۰ نفره

  1. با سلام برای قیمت ارزون تر مدل لایت رو طراحی کردیم که میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 9. سلام اگر مدل های دیگه دارید لطفا کاتولوگ ارسال کنید،و اگر شرایط تخفیف دادن دارید هم بفرمایید،برای آموزشگاه مدلی با کارایی خوب و قیمت مناسب میخوام.
  ۰۹۳۸۳۷۹****

 10. دمتون گرم من واقعا راضی هستم کیفیت عالی ظاهری شیک از همه مهم تر واقعا دوساعته رسوندید دستم سریع تر از دیجی کالا . ممنون از شما

 11. باسلام
  بببخشید من دستگاه تمام اتومات رو برای نانوایی میخواهم، آخرین لیست قیمت برام بفرستید
  ۰۹۱۹۵۳۴****

 12. سلام
  خسته نباشید. من اگر تعداد نیاز داشته باشم میشه لطف کنید قیمت ایستادشو بهم بدین
  تو تیراژ ۵۰ عدد
  ممنون ۰۹۱۲۶۷۷****

برای ما پیام بگزارید :