دیسپنسر – فروش دیسپنسر چشمی – دیسپنسر اتوماتیک

دیسپنسر چیست ؟ دستگاه هی است که با استفاده از آن مایع داخل آن به بیرون پاشیده میشود که انواع مختلفی دارد مثل پاششی پودری ، قطره ایی ، چشمی ، دستی و …. . دستگاه دیسپنسر امروزه با توجه به شیوع کرونا فوق العاده کاربرد دارد به خصوص نوع اتوماتیک و عدم نیاز به تماس یعنی دیسپنسر چشمی ، چرا که دیگر نیاز به تماس دست نمی باشد . کافیست که دست زیر سنسور های دستگاه قرار بگیرید .

این دستگاه توسط شرکت های مختلف و با طراحی های مختلفی تولید شده است از جمله دیسپنسر های فلزی ، پلاستیکی و … . اما شرکت وین طب نمونه ی بسیار باکیفیت و با قیمت بسیار مناسب را آماده ی فروش کرده است که این دستگاه دیسپنسر را می توانید همه جا استفاده کنید چه در بیمارستان ها چه در منازل ، شرکت های ، مدارس ، فروشگاه ها و هر جایی که رفت و آمد مردم هست و نیاز به ضد عفونی کردن دست افراد با محلول می باشد . با دیسپنسر دیگر نیازی به قرار دادن فرد مسئول برای پاشدن محلول ضدعفونی به دست افراد نیست فقط کافیست یک یا چند عدد از این دستگاه های را در جای مشخص خود نصب کنید .

دیسپنسر

برای سفارش دیسپنسر فوق که عکس آن را مشاهده میکنید و ویدیو کارکرد دستگاه دیسپنسر نیز در پایین همین صفحه قرار داده شده است با شمارهای شرکت تماس بگیرید .

قیمت دیسپنسر

قیمت دیسپنسر ها مختلف است اما قیمت دستگاه فروشی ما با کد ۱۱۰ : ۱٫۸۴۰٫۰۰۰ تومان و قیمت مدل لایت ۱٫۴۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد . که برای خرید و سفارش می توانید تماس بگیرید .اگر پایه بخواهید پایه دیواری ۶۰ هزار تومان و پایه ایستاده ۲۵۰ هزار تومان به مبلغ فوق اضافه می گردد .

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده

مراحل سفارش گیری و ارسال نیز بدین صورت است که پس از تماس تلفنی در صورت درخواست برای شما پیش فاکتور صادر میشود و طبق اون پیش فاکتور شما مبلغ دستگاه دیسپنسر را واریز و عکس فیش واریزی به همراه آدرس دقیق را ارسال میکنید . شرکت وین طب سفارش شما را اگر در شهر تهران باشید با استفاده از پیک و اگر در شهری های دیگیر باشید با استفاده از تیپاکس و یا پست ارسال میکند . قیمت دیسپنسر برند های دیگر قیمت های بالایی دارند و حتی آپشن های بسیار ظعیفی نسب به دستگاه ما دارند . از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت دیسپنسر اتوماتیک بودن آن است که دستگاه ما با دارا بودن دو عدد چشم الکترونیک ، LED های مختلف ، نازل با کیفیت و با قابلیت میزان پاشش از بهترین دیسپنسر های موجود در بازار می باشد .

قیمت دیسپنسر

دیسپنسر چشمی

دیسپنسر چشمی یا همان چشم الکترونیک قابلیتی است که در آن سنسوری های هوشمند تعبیه شده است که این سنسور ها یا همان چشمی ها با دیدن جسم مثل دست شروع به پاشش مواد ضد عفونی میکند . این چشمی های بسیار حساس عمل کرده و دقت بسیار بالایی دارند و می توان تا ۵ هزار بار این سنسور ها استفاده کرد که رقم بسیار بالایی است .

دیسپنسر چشمی

دیسپنسر چشمی وین طب با دارا بودن دو عدد چشمی بسیار دقیق و بسیار حساس عمل میکند و بدون هیچ ایرادی و بدون هیچ تاخیری در اسپری کردن مایع داخل دستگاه عمل میکند . این چشمی ها که سفارش شرکت های معتبر اروپایی می باشد بسیار باکیفیت می باشند و می توانید با خیال راحت از این دستگاه چشمی استفاده کنید .

ارسال دستگاه برای شهر تهران در کمتر از یک ساعت ارسال میشود و برای شهرستان ها نیز در دو روز کاری دستگاه تحویل مشتری داده میشود . برای سفارش تماس بگیرید و ثبت سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید .

دیسپنسر اتوماتیک

اتوماتیک بودن سیستم فوق باعث میشود که نیاز به هیچ کاری برای پاشش نباشد و فقط فرد مورد نطر دست خود را زیر دیسپنسر اتوماتیک ببرد و سیستم خود اقدام به پاشش میکند در این حین رنگ ال ای دی های سیستم هم تغییر میکند که بیانگر در حال استفاده شدن است می باشد .

دیسپنسر اتوماتیک وین طب تمامیه ملزومات یک دیسپنسر عالی را مهیا کرده است تا با استفاده از این دستگاه دیگر به دستگاهی دیگری فکر نکنید .

دیسپنسر اتوماتیک

برای خرید دیسپنسر و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

فروش دیسپنسر بیمارستانی

برای خرید تماس بگیرید : از عمده کاربرد های دستگاه فوق در بیمارستان ها می باشد . مراجعه زیاد مردم به بیمارستان ها و وجود بیماری های گوناگون در بیمارستان الزام استفاده از دیسپنسر بیمارستانی را بوجود می آورد لذا باید در بیمارستان این دستگاه نصب شود تا بتوان مانع شیوع ویروس های مختلف از جمله کرونا شد . در اغلب بیمارستان ها مایع ضدعفونی کننده وجود دارد اما برای استفاده از آن باید حتما با دستان خود ان مایع را بریزید که همین لمس کردن مایع توسط افراد مختلف باعث انتقال ویروس می شود . لذا باید حتما از این دستگاه های چشمی که نیازی به تماس دست ندارد استفاده کرد که در پاراگراف بعدی به توضیح این قابلیت می پردازیم .

متاسفانه با پیک دوم کرونا و افزایش مبتلایان به این ویروس بیش از پیش نیاز است که دستورالعمل های بهداشتی رو رعایت کنیم یکی از این دستورالعمال ها استریل کردن دست ها است در مراکز عمومی و پر رفت و آمد مثل بیمارستان ضروری است که حتما دستگاه دیسپنسر بیمارستانی نصب شود تا عموم مردم بتواندد دستان خود را استریل کنند .

براس سفارش تعدادی بالای برای مصرف و نصب در بیمارستان از تخیف ویژه بالا برخوردار خواهید بود لذا برای خرید تعداد بالا با ما تماس بگیرید . البته برای خرید دیسپنسر بیمارستانی به صورت تکی نیز ما فروش داریم . و به همه جای ایران ارسال میکنیم .

دیسپنسر محلول ضدعفونی دست

برای استفاده از محلول ضدعفونی دست به شیوه ی سنتی معایب بسیار زیادی وجود دارد از جلمه اینکه افراد گوناگون باید در تماس با اون مخزن محلول ضدعفونی باشند که خود باعث انتقال ویروس چه کرونا و چه ویروس های دیگر میشود .

دیسپنسر دست

از این رو باید از دستگاه ها ی اتوماتیک استفاده کنید که نیازی به تماس مستقیم دست نباشد . دیسپنسر محلول دعفونی دست را با خیال راحت خریداری کنید و محلول ضدعفونی کننده مورد نظر را داخل دیسپنسر بریزید .

دیسپنسر فلزی

اینکه نوع دیسپنسر ، فلزی باشد چندان اهمیت ندارد بلکه نوع طراحی بسیار تاثیر گزار در دوام و مقاومت دستگاه خواهد داشت طراحی زیبای و مقاوم دیسپنسر وین طب که از جنس abs می باشد ؛ شما را برای چندین سال بی نیاز از هر نوع دیسپنسر دیگر خواهد کرد . دیسپنسر abs با طراحی ارگونامی زیبا و کاربردی را از وین طب بخواهید .

دیسپنسر فلزی ایستاده

دیسپنسر دیواری

از دیگر قابلیت دیسپنسر مدل ۱۱۰ وین طب می توان به قابلیت استفاده در حالت های دیواری و ایستاده و رومیزی دانست ، حالت پیشفرض این دستگاه رومیزی می باشد که می توانید بنابه درخواست خود به صورت دیواری و ایستاده سفارش دهید . هزینه ی استند دیواری ۵۰ هزار تومان می باشد .

دیسپنسر دیواری

دیسپنسر دیواری رو می توانید در اکثر مراکز نصب کنید و مراجعه کنندگان به اون مرکز از دیسپنسر استفاده کنند . با استفاده از این دستگاه در شیوع ویروس کرونا می توان بسیار خوب عمل کرد و مانع شیوع این ویروس نحس شد . به طوری که هر فرد با ضد عفونی کردن دست خود باعث میشود تا انتقال ویروس از طریق لمس کردن قطع شود.

دیسپنسر آزمایشگاهی

از دیسپنسر فوق می توان در آزمایشگاه ها و سایر محیط ها از آن استفاده کرد بدین گونه که هر محلولی را می توانید داخل دیسپنسر آزمایشگاهی بریزید و از آن به عنوان پاشش کننده استفاده کنید .

دیسپنسر چشمی

دیسپنسر ایرانی

یکی از مزیت های عالی این دستگاه تولید ایرانی بودن است که باعث میشود فرزندان خود ما در ایران شاغل شوند و به جای سود آوری به شرکت ها و کارخانجات خارجی این منفعت برای ایرانی ها شود .دیسپنسر ایرانی نه تنها قابلیت رقابت با نمونه های حارجی را دارد بلکه در اکثر موارد از نمونه های خارجی خود بسیار بهتر عمل میکند . پس با خیال راحت از این دستگاه ها استفاده کنید .

ایرانی ، جنس خوب ایرانی بخر

ویدیو نحوه کار دیسپنسر :

سایر محصولات :
دستگاه ضد عفونی کننده دست

قسمت نظرات :
 1. avatar سید حمید فاضل

  سلام روز بخیر
  لطفاً روش خرید رو توضیح بدید. ممنون.

  • avatar وین طب

   سلام اگر تهران باشید پرداخت در محل نیز میباشد در غیر اینصورت براتون پیش فاکتور صادر میشه تسویه میکنید براتون ارسال میشه

 2. avatar مهدی خلیلی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا به نام دفتر فنی و مهندسی ایستا همراه با پایه دیواری و ایستاده پیش فاکتور ارسال نمایید .
  متشکرم

  • avatar وین طب

   با سلام جناب خلیلی تو واتساپ براتون ارسال شد

 3. avatar رضا رجایی

  سلام،وقتتون بخیر.دستگاه ضد عفونی کننده دست گارانتی هم داره؟

  • avatar وین طب

   سلام بله ۶ ماه ضمانت و ۲ سال خدمات پس از فروش

 4. avatar محمد حمزه پور

  باسلام‌دستگاه ضدعفونی دست رومیزی همراه با پایه و یک عدد تب سنج تنفنگی واسه من قیمت میفرستین ۰۹۱۷۳۵۸****

  • avatar وین طب

   با سلام با شما تماس گرفته شد

 5. avatar مريم رستمي

  با سلام دستگاه ديسپنسر اولتراسونيك ديواري ميخواستم
  شماره تماس٠٩١٢٥٨٤***؛

  • avatar وین طب

   با سلام شماره درج شده اشتباه هست – لطفا برای خرید و سفارش محصول تماس بگیرید

برای ما پیام بگزارید :