دستگاه ضدعفونی کننده دست

در این برهه که ویروس کرونا بر اکثر کشورها سایه افکنده و این ویروس حالا حالا مهمان ما خواهد بود بایستی در نحوه ی زندگی خود تغییراتی انجام دهیم . تا بتوانیم به این ویروس کرونا غلبه کنیم و شکست دهیم . دستگاه ضد عفونی کننده دست وین طب با پاشش اتوماتیک و بدون نیاز به دست عمل میکند از دستگاه ضد عفونی کننده دست می توانید در همه جا استفاده کنید کافی است که مخزن ان که گنجایش ۱٫۵ لیتری دارد را از مواد ضد عفونی پر کرده و در گوشه ایی نصب کنید . این دستگاه با استفاده از سنسور هایی که دارد به محض این که دست شما وارد قسمت مشخص شده شد شروع به پاشش می کند و باعث ضد عفونی کردن دست شما میشود .

مزیت اصلی این دستگاه نسبت به سایر دیسپنسر ضدعفونی کننده دست در اتومات بودن است که باعث میشود هیچ ارتباطی دست با دستگاه نداشته باشد . بدین گونه که با تشخیص سنسور شروع به پاشش مود ضد عفونی کننده می نماید . آپشنی که کمتر دستگاه ضد عفونی کردن دست دارد .

قیمت این دستگاه ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد . که نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه است . از دیسپنسر ضدعفونی کننده دست می توانید در مکان های پرتردد و هر مکان مد نظر شما استفاده کنید و هیچ ارتباطی با آن نداشته باشید .

بالخره وقتی فردی ناقل ویروس باشد و برای ضدعفونی کردن دست خود از دستگاه های این چنینی استفده کند اگر دستگاه سنتی باشد بایستی فرد دستگاه را لمس کند و همین لمس کردن دست ممکن است که ویروس در ان محل تجمع کند و فرد دیگری که سالم است برای ضدعفونی کردن دست خودش از این دیسپنسر استفاده کند که باعت شود ویروس به این فرد هم منتقل شود لذا حتما برای خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست از دستگاه های اتومات و سنسور دارد استفاده کنید .

دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک بدون تماس دست که دارای سنسور می باشد . این دستگاه دارای LED جهت مشخص شدن ظرفیت مخزن و نحوه ی عملکرد دستگاه می باشد .

ویدیو نحوه کار دستگاه استریل دست اتوماتیک ( دیسپنسر )

قسمت نظرات :
  1. سلام قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست + قیمت دستگاه استریل – فروش دستگاه استریل UV
    برای ضد عفونی ماسک آیا قابل استفاده است – استریل کردن ماسک – استریل ماسک تولیدی دستگاهش چند است برای خانه ۰۹۱۸۳۴۱۰— شماره من است

برای ما پیام بگزارید :