پالس اکسیمتر – قیمت پالس اکسیمتر چویس مد

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار رایج می باشد، حال چنانچه که بخواهیم یکی از دستگاه های سنجش درمانی مورد استفاده مراکز درمانی را از این فروشگاه ها خریداری کنیم باید ابتدا به خوبی آن را بشناسیم تا بتوانیم خرید موفقی داشته باشیم، ما در این مقاله به معرفی دستگاه پالس اکسیمتر می پردازیم تا بتوان آن را با قیمت مناسبی از این فروشگاه ها تهیه کرد.

پالس اکسیمتر چویسمد مدل CN310 قیمت ۱٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان میباشد برای سفارش و خرید تماس بگیرید . تاریخ بروزرسانی : ۶ شهریور ۱۴۰۰

برای خرید تماس بگیرید . مدل های دیگر هم موجود هست . مراحل سفارش : ارسال آدرس در واتساپ و پرداخت مبلغ و ارسال سفارش شما توسط شرکت وین طب

یکی از قوی ترین برند های موجود در بازار پالس اکسیمتر چویسمد میباشد این برند که تو این زمینه پیشگام می باشد توانسه است با کیفیت بالای محصولات خود مشتریان راضی از سرتاسر دنیا داشته باشد چویسمد در مدل های بیمارستانی و ورزشی روانه بازار میشود که قیمت بیمارستانی گرون تر از ورزشی می باشد . اکسی واچ نیز درواقع همین برند میباشد یعنی اگر بخواهبیم دقیق تر این برند رو معرفی کنیم باید بگوییم پالس اکسی متر اکسی واچ چویس مد

توجه : حتما ویدیو زیر رو ببینید!

✅ سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می توانند به دلیل آسانی و در دسترس بودن، مراکز مناسبی برای خرید دستگاه های پزشکی با کیفیت و ارزان قیمت و یا با قیمت مناسب باشد چون بازار رقابت زیادی در این سایت ها وجود دارد.

این دستگاه نیز وسیله ای درمانی است که بیشتر مورد استفاده بیماران تنفسی و ریوی قرار می گیرد.

این دستگاه دارای مصارف خانگی، بیمارستانی و اورژانسی می باشد، از این دستگاه برای تعیین درصد اکسیژن موجود در خون و تعیین تعداد ضربان قلب بیماران استفاده می شود، دستگاه پالس اکسیمتر دارای انواع مختلف با برندهای متفاوت خارجی و ایرانی و امکانات مختلف می باشد که خریداران می توانند انواع آن را در فروشگاه های اینترنتی مشاهده و قیمت های آنها را با یکدیگر مقایسه و سپس خریداری کنند.

پالس اکسیمتر چویسمد مدل cn310 می تواند توسط مردم و مسئولان خرید بیمارستان ها برای استفاده در مراکز درمانی و منازل از فروشگاه های اینترنتی خریداری شود.

مردم با تهیه دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد می توانند هر لحظه وضعیت بدن خود را  از لحاظ درصد اکسیژن موجود در خون و تعیین تعداد ضربان قلب، دمای بدن و … مورد ارزیابی قرار دهند و آرامش خاطر داشته باشند.

سایت ها و فروشگاه های اینترنتی این دستگاه را با قیمت های مختلف عرضه می کنند، به همین خاطر ما باید آشنایی کاملی با آن داشته باشیم تا بهترین آن را تهیه کنیم.

پالس اکسیمتر چویس مد

دستگاه پالس اکسیمتر

این دستگاه دارای دو مدل انگشتی و ثابت با برندهای مختلف می باشد که توسط کشورهای مختلف تولید و وارد ایران می شوند.

✅ از مدل انگشتی این دستگاه که دارای وزن سبک و اندازه کوچکی می باشد بیشتر در منازل و اورژانس ها و از نوع ثابت آن بیشتر در بیمارستان ها و اتاق های عمل استفاده می شود.

این دستگاه نوعی دستگاه دیجیتال می باشد که بدون وارد کردن هیچگونه فشار و یا سوزنی به بدن می تواند وضعیت اکسیژن و شرایط قلبی افراد بیمار را مورد سنجش قرار دهد و آنها را به صورت رنگی روی مانیتورها نمایش دهد.

دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد کوچک و قابل حمل است و وزن مدل انگشتی آن به صد گرم نمی رسد، این دستگاه از دو قسمت اصلی پروب و مانیتور تشکیل شده است که بخش پروب آن با بدن در تماس است و به قسمت های مختلف بدن از قبیل نوک انگشت سبابه، شست پا، لاله گوش و یا نوک بینی متصل می شود تا اطلاعات لازم خون بدن بیماران را دریافت کند و به مانیتور انتقال دهد.

پالس اکسیمتر چویسمد

انواع دستگاه پالس اکسی متر

خریداران با استفاده از فروشگاه های اینترنتی می توانند انواع این دستگاه و قابلیت های آنها را مورد جستجو و ارزیابی قرار دهند و بهترین و با کیفیت ترین نوع آن را خریداری کنند.

انواع دستگاه پالس اکسی متر شامل نوع ساده، دستی و جنینی می باشد که نوع دستی آن فقط از لحاظ اندازه با نوع کوچک متفاوت می باشد و نوع جنینی آن نیز مختص سنجش سلامت کودکان می باشد.

از این صفحه غافل نشوید : تجهیزات پزشکی

نکات مهم در هنگام خرید پالس اکسی متر

در هنگام خرید این دستگاه از فروشگاه های اینترنتی ابتدا باید یک آشنایی مختصری با آن داشت و سپس به انتخاب نوع آن پرداخت تا بتوان در شرایط و اماکن مناسب از آن استفاده کرد و سلامت خود را مورد ارزیابی قرار داد.

باید در هنگام خرید به اطلاعات و برچسب آن دقت کرد، توجه به میزان دقت دستگاه در تعیین ضربان قلب و تعیین درصد اکسیژن از با اهمیت ترین این موضوعات می باشد.

دقت دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد مدل CN310 یکی از عوامل اصلی آن برای مشخص کردن وضعیت سلامت بیماران می باشد، عموما انواع این دستگاه ها دارای میزان دقت مثبت دو و یا مثبت سه می باشند.

در هنگام خرید باید دقت کرد که دستگاه پالس اکسی متر علاوه بر تعیین ضربان قلب و درصد اکسیژن خون، به معرفی و مشخص کردن چه پارامترهای دیگری از احوال بدن می پردازد، در بسیاری از انواع دستگاه های به روز شده و جدید پالس اکسیمتر می توان پارامترهایی از قبیل دمای بدن، کالری مصرفی بدن و … را نیز مورد سنجش قرار داد.

از امکانات موجود در این دستگاه که می تواند در قیمت و کیفیت آن نیز تاثیر گذار باشد می توان به امکان خاموشی خودکار آن برای صرفه جویی در میزان مصرف باتری و قابلیت هشدار آن در موارد مختلف اشاره کرد.

برخی از انواع این دستگاه ها دارای قابلیت زنگ و بوق هشدار می باشند، این دستگاه با داشتن این قابلیت این طور عمل می کند که چنانچه که ضربان قلب و یا میزان اکسیژن خون بیمار از یک عددی بیشتر شود، وضعیت هشدار را فعال می کند و بیمار از وضعیت غیر عادی خود اطلاع می یابد، این قابلیت برای بیمارستان ها نیز بسیار مناسب می باشد.

خرید دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد

افراد برای خرید دستگاه پالس اکسیمتر از فروشگاه های اینترنتی، بعد از انتخاب نوع دستگاه ( از لحاظ ثابت و یا انگشتی) و مشخص کردن قابلیت های متفاوت آن باید به مقایسه قیمت های برندهای مختلف آن بپردازند.

قیمت دستگاه به عواملی همچون نوع دستگاه، میزان دقت، قابلیت ها و امکانات آن و … بستگی دارد و خریداران باید به توجه به نوع و محل استفاده و کاربری، آن را تهیه کنند.

نوع مانیتور از لحاظ اندازه، شیوه، رنگ و وضوح نمایش اطلاعات و سرعت تجزیه اطلاعات توسط دستگاه نیز می تواند بر قیمت دستگاه پالس اکسیمتر تاثیرگذار باشد.

قیمت دستگاه چویسمد در حال حاضر ۱٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد برای خرید این برند با ما تماس بگیرید . تاریخ بروزرسانی : ۶ شهریور ۱۴۰۰

در هنگام خرید دستگاه باید دقت کرد که این وسیله سنجش درمانی بتواند در شرایط مختلف هم از منبع برق شهری و هم از باتری همراه خود استفاده کند، این دستگاه باید طوری تنظیم شده باشد که در صورت قطع برق شهری به طور خودکار منبع تغذیه را به باتری تغییر دهد و طوری نباشد که دستگاه خاموش شود.

حتما از این صفحه بازدید کنید : دستگاه ضد عفونی کننده دست

میزان عمر باتری ( از چهار ساعت تا هشت ساعت) و تعداد بوق های هشدار برای موارد مختلف از قبیل وضعیت حیاتی بیمار، تمام شدن باتری، خاموش بودن سنسور و … نیز می تواند بر قیمت این دستگاه تاثیرگذار باشد.

پالس اکسی متر اکسی واچ برند چویسمد CN310 می تواند دارای برچسب های سنسور یک بار مصرف و یا مصرف چندین باره باشد، میزان استفاده از سنسورها و تعداد بهره برداری از آنها نیز می تواند بر قیمت این دستگاه تاثیر بگذارد، همچنین باید دقت کرد که دستگاه قابلیت استفاده از سنسورهای یک بار مصرف را نیز داشته باشد.

پالس اکسیمتر چویس مد

پالس اکسیمتر چویس مد

دستگاه پالس اکسیمتر چویس مد choicemmed یکی از دستگاه های با کیفیت و با قیمت مناسب وجود در بازار ایران و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

این دستگاه با این برند دارای مدل های مختلفی است که قیمت های آنها هر چند ساعت به روز می شود، زیرا رقابت زیادی در بازار فروش و برندهای مختلف دیگر وجود دارد.

انواع دستگاه های چویس مد می توانند انتخاب خوبی برای خریداران بیمارستانی و خانگی باشند، این دستگاه ها طوری تولید شده اند که می تواند برای تمام سنین مورد استفاده قرار بگیرند، باتری تعبیه شده در آنها دارای عمر بالایی است و این یکی از جنبه های مهم برتری این دستگاه ها می باشد.

از مشخصات این دستگاه که در فروشگاه های اینترنتی خیلی روی آن مانور داده می شود و فروشش را بالا برده است می توان به برخی موارد زیر اشاره کرد.

دستگاه های چویس مد،choicemmed pulse oximeter تعیین درصد اکسیژن و ضربان قلب را به صورت دقیق انجام می دهند، مانیتور آنها در هفت حالت و چهار جهت می تواند اطلاعات به دست آمده را نمایش دهند، نور این دستگاه ها قابل تنظیم می باشد، دستگاه دارای وزن کمی است و برای انگشتان دست و پای بیماران سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای خدمات پس از فروش به مدت چهار سال و گارانتی تعویض قطعات و تعمیر می باشد و از کیفیت خوبی برخوردار است و دارای تاییدیه های مختلفی از اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد.

انواع دستگاه های چویسمد جزء دستگاه های ارزان بازار ایران می باشند که دارای مدل های مختلفی هستند، این دستگاه ها دارای کیفیت های متفاوتی با سرعت ها و دقت های متنوع می باشند و با توجه به بازار فروشگاه های اینترنتی جزء دستگاه های ارزان قیمت هستند.

 این دستگاه از کیفیت خوبی برخوردار است و به دلیل کیفیت و قیمت خوبش در میان بسیاری از خریداران اینترنتی مورد توجه قرار گرفته است.

پالس اکسیمتر اکسی واچ

اکسی واچ همان طور که قبلا نیز گفته شد برند چویسمد هست و به اشتباه جدا از هم ششناخته میشود . این دو باهم فرق ندارند . کارشناسان ما آماده شنیدن سوالات شما هستن تا شما با خیالی اسوده از سایت خرید کنید لذا برای خرید و مشاوره رایگان تماس بگیرید . ضمن اینکه ارسال شهر تهران در کمتر از دوساعت می باشد .

کلام آخر

دستگاه چویسمد مدل CN 310 بهترین مدل موجود در بازار می باشد که با دقت بالا و زمان پاسخگویی سریع رضایت تمام خریدارن را جلب کرده است و تبدیل به یک برند مشهور در زمینه پالس اکسی متر شده است .

در هنگام خرید از بازار و فروشگاه های اینترنتی باید به دنبال نوع دستگاه پالس اکسیمتر ارزان و با کیفیت باشیم تا بتوان برای مدت زیادی از آن استفاده کرد.

انواع مدل های این دستگاه دارای قیمت های مختلفی می باشد اما قیمت اکثر آنها از ۵۰۰ هزار تومان به بالا می باشد که با توجه به قابلیت ها و  برند و دیگر معیارها متفاوت می گردد.

از دیگر محصولات ما

دیسپنسر

تب سنج

قسمت نظرات :
 1. avatar علی احمد زاده

  خیلی تشکر میکنم واقعا پالس اکسیمتر باکیفیتی هست .

 2. avatar رستم ایزدپور

  جدیدا اکسیمتر چویس مد خریده ام وراضی هستم.

  • avatar وین طب

   بسیار خرسندیم از رضایت شما

 3. avatar مهدی

  سلام علیکم.چویسمد واقعا نسبت بقیمت دستگاه مطلوبی و مرغوبی است.

 4. avatar فرزانه

  سلام ‌. ایا مصرف اکسیمتر محدودیت سنی دارد در جایی خواندم برای سن بالای۱۵ سال قابل استفاده است؟

 5. avatar فاطمه حبیب اللهی

  راهنمایی برای سفارش پالس اکسیمتر

  • avatar وین طب

   از طریق واتساپ ثبت سفارش صورت میگیرد

 6. avatar امیر ارجمند

  سلام امروز امکان خرید اکسیمتر هست الان نیاز دارم

  • avatar وین طب

   با سلام شماره تماس قرار ندادید لطفا با شرکت تماس بگیرید

برای ما پیام بگزارید :