فروش عمده ماسک سه بعدی

یکی از انواع بهترین ماسک های صورت برای محافظت در برابر ذرات معلق در هوا به ویژه ویروس منحوس کرونا ماسک سه بعدی kf94 است.

ماسک سه بعدی kf94 دارای ۴ لایه ( سه لایه از جنس اسپان باند و یک لایه ی میانی از جنس ملت بلون ) و همچنین ۵ لایه ( دولایه از جنس اسپان باند و سه لایه ملت بلون ) با فیلتراسیون فوق العاده و کیفیت عالی میباشد. ماسک های سه لایه به طوری ساخته و طراحی شده اند که از نفوذ آب به درون جلوگیری مینماید. و این ماسک های سه بعدی توانایی پیشگیری و جلوگیری از ذراتی که از عمل بازدم در هوا پخش میشوند به درون ماسک میشوند. این محصول دارای فیکساتور(گیره) بینی عالی و باکیفیت و انعطاف پذیر با توانایی تنظیم و کش هایی در سایز استاندارد، نرم و منعطف برای آسانی در استفاده می باشد.

ماسک های سه بعدی kf94 به شکلی طراحی شده اند که تمام نقاط صورت را به طور کامل اعم از مجرای تنفسی را پوشش میدهد و از ورود هرگونه ذرات و ریزدانه ها به درون مجرا جلوگیری مینماید.

از مهمترین استفاده ها در محیط ای پرتردد و کرونایی ماسک سه بعدی را میتوان نام برد زیرا این مدل kf94 با توجه به ساختاری که دارند بهترین عملکرد را ایفا مینمایند و از شیوع و گسترش این بیماری جلوگیری میکنند.

ماسک سه بعدی دارای دوخت و پارچه های مناسبی میباشد که کاربر بتواند در استفاده از آن راحتی کامل را داشته باشد لذا این ماسک دارای شکل خاص و منحصر به فردی برای خود دارد.ماسک های سه بعدی در انواع رنگ ها و طرح های مختلف و در اندازه های گوناگون به تولید میرسد لذا این ماسک را هم برای کودکان و هم برای بزرگترها میتوان به کار گرفت.کش های ماسک که در پشت گوش قرار میگیرند دارای کیفیت بالایی است تا به راحتی جر نخورده و پاره نشود.

ماسک سه بعدی، در هر شرایط و اوضاعی تمامی افراد میتوانند به راحتی استفاده نمایند. اشخاص سالم با به کارگیری از این ماسک سه بعدی، راحتی خیال دارند که از ماسک با کیفیت بالایی استفاده مینمایند. و همچنین اشخاصی که بیمار هستند با استفاده از این ماسک سه بعدی متوانند با خیال راحت در محیط های عمومی بدون اینکه بیماری خود را به اشخاص دیگری سرایت دهند کارهای روزمره خود را انجام داده و به کار خود رسیدگی نمایند.

پیشنهاد ما برای کادر درمانی و مراکز عمومی و اداره ها استفاده از ماسک سه بعدی است تا در این محیط ها که احتمال شیوع بیماری ها و تردد بالا میباشد برای پیشگیری از هر نوع بیماری ها بسیار مناسب خواهد بود.

ماسک سه بعدی kf94 با توجه به این که ۴ لایه پارچه و همچنین یک لایه ملت بلون آن که عمل فیلتراسیون را انجام میدهد دارای محبوبیت بالایی بین افرا و عموم عادی جامعه است و اشخاص عمومی جامعه با استفاده از ماسک سه بعدی از ابتلا به بسیاری از ویروس ها مانند کرونا پیشگری نموده و همچنین باعث عدم شیوع بیش از پیش این ویروس خواهند شد.

همام طور که اشاره شد افرادی که مبتلا به ویروس کرونا هستند با استفاده از این ماسک موجب عدم سرایت این ویروس و بیماری به افراد دیگر میشوند. با عنایت به این که ماسک سه لایه دارای ساختار و استاندار فوق العاده بالایی است لذا از شیوع بیماری ها جلوگیری نموده و همچنین باعث کاهش شیوع بیماری ها و ویروس ها توسط افراد مبتلا میگردد. بیشترین توصیه ما برای استفاده از ماسک سه بعدی با توجه به استاندارد ساختاری این ماسک برای کادر درمان به خصوص پرستاران و کارمندان بخش آی سی یو میباشد به دلیل اینکه این ماسک دارای ۴ لایه مقاوم در برابر انواع ویروس ها میباشند و باعث عدم سرایت ویروس ها به افراد دیگر میگردند.

اگر همه افراد بتوانند که دستورالعمل های بهداشتی صادره از طرف وزارت محترم بهداشت را رعایت کرده و یکی از اصول این دستورالعمل ها که استفاده از ماسک است را رعایت نمایند میتوان از شر این ویروس منحوس سریعا خلاص شد. ماسک دارای انواع مختلفی است و استفاده از هرگونه ماسک نیز خوب نیست و باعث بروز بیماری هایی نیز میشود اگر ماسک دارای استاندارد نباشد و از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد. لذا بایستی از ماسک هایی استفاده گردد که نه تنها باعث پیشگیری از ورود ذرات و آلودگی های بیرونی باشند همچنین بتواند به خودی خود باعث بروز بیماری نشوند.

ماسک های سه بعدی دارای کیفیت بالایی میباشند به طوری که یکی از لایه های موجود در ماسک که از نوع ملت بلون است عمل فیلتر کردن را انجام میدهد یعنی باعث جلوگیری از ورود هر گونه ذرات و بخارات ناشی از عمل بازدم کاربر را انجام میدهد به همین دلیل است که ماسک سه بعدی جز بهترین محصولات در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

همچنین توجه داشته باشید که این ماسک ها را از تولید کنندگان معتبر خریداری نمایید و مطمئن باشید که جنس خوب را تهیه میکنید زیرا ماسک بایستی دارای کیفیت بالایی باشد تا بتواند آن کارایی لازم را ایفا نماید. ماسک سه بعدی با توجه به تاثیری که در پیشگیری از شیوع ویروس ها دارد دارای استاندارد کافی و همچنین محبوبیت بالا میباشد.

از مهمترین وجه افتراق ماسک های سه بعدی با سایر ماسک ها علاوه بر ۴ لایه بودن این است که ماسک های سه بعدی دارای اشکال خاصی هستند یعنی دارای شکل سه ضلعی فوقانی ، تحتانی و میانی میباشد ودر هنگامی که باز میشند به طرف داخل برگشته اند و دلیل آن نیز این است که در هنگام بسته شدن به صورت تمامی منحنی های صورت را پوشانده و از ورود ویروس ها جلوگیری نماید.

همچنین این ماسک ها kf94 با دوخت اولتراسونیک پرس شده اند و ساختار آن ها به گونه ای است که مناسب برای تمامی صورت ها است و کاملا به طور استاندارد طراحی و ساخته میشوند و این ساختار باعث افزایش کارایی در هنگام استفاده میشود.

برای ما پیام بگزارید :