تونل ضد عفونی – گیت ضدعفونی کننده

 سلامتی به عنوان مهمترین شاخص زندگی هر فردی باید مورد توجه ویزی قرار بگیرد. امکان استفاده از یک تونل ضد عفونی در یک مجموعه پر رفت آمد میتواند نعمتی بزرگ برای آن مجموعه باشد.

تونل یا همان گیت ضد عفونی محصولی بسیار پر کاربرد وبهداشتی هستند.این محصول برای استفاده در ورودی های بیمارستان ها کارخانجات ادارات درمانگاه ها فروشگاها مدارس دانشگاها و همینطور در مراکز پر رفت و آمد طراحی و ساخته شده است.

تونل دعفونی در مصرف بهینه و کنترل پاشش محلول ضدعفونی روی اجسام و لباس ها بسیار در صرف جویی محلول موثر بوده این دستگاه به صورت هوشمند محلول را به اندازه نیاز بر روی اجسام و لباس کاربران میپاشد بنا براین باعث صرف جوی چشمگیری در مصرف مواد ضد عفونی کننده میشود وسرعت انجام ضد عفونی  را بالا برده و محیطی پاک از هر نوع ویروسی را بر شما میبخشد.

یک گیت ضدعفونی کننده خوب باید محلول ضدعفونی را به حالت پودری و مه پاش در آورد که در مصرف الکل صرف جوی شود.

تا چند ماه قبل خریدن دستگاه ضد عفونی کننده دست یا همان تونل های الکل پاش به ذهن کسی خطور نمیکرد  اما امروزه با شیوع ویروس کرونا دستگاهای الکل پاش و تونل های ضد عفونی هم وارد زندگی ما شدند در این راستا باتوجه به شیوع ویروس کرونا برا  ان  شدیم که با طراحی تونل ضدعفونی سهمی در کنترل شیوع ویروس منحوس داشته باشیم.

تونل ضد عفونی

تونل های ضد عفونی کننده به طوری طراحی شده است که تمام اندام فرد را از سر تا پا مورد تابش مواد ضد عفونی کننده قرار میدهد واین تونل به محض نزدیک شدن فرد به این گیت ضد عفونی کننده با توجه به سنسورهای نصب شده در آن حضور فرد را تشخیص میدهد و با چندین نازل از زوایای مختلف شروع به پاشیدن مواد روی تمامی بدن فرد میکند سپس فرد از تونل خارج میشود این محصول میتواند نقش شایانی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و امنیتی قابل ملاحظه برای کار کنان ادارات و صنایع مختلف و نیز ساکنین اپارتمانها و ساختمانها به همراه آورد.

در این قسمت میخواهیم  به سوالات متداول شما در مورد تونل ضد عفونی پاسخ بدهیم

آیا تونل های ضد عفونی نیاز به تخریب دارد؟

خیر تونل های ضد عفونی کننده به صورت سازه هایی از پیش ساخته شده هستند که ابعاد و اندازه های متفاوتی دارند که این ابعاد قابلیت تغییر هستند. شما برای نصب تونل ضدعفونی باید ابعاد  مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و از تونل متناسب با ان استفاده نمایید .

ماده ضد عفونی کننده مورد استفاده در تونل ضد عفونی برای سلامتی افراد ضرر دارد ؟

خیر برای ضدعفونی افراد از طریق تونل ضد عفونی کننده از مواد استفاده میشود که خطری برای سلامتی افراد ایجاد نمیکند .

ایا عبور از تونل ضدعفونی موجب آسیب به لباس و لوازم میشود؟

خیرمواد ضدعفونی کننده مورد استفاده در این گیت ها چه به صورت گاز باشد چه به صورت مایع هیج اسیبی به لباس و لوازم افراد وارد نمیکند  البته این امکان وجود دارد که خریدار خودش هر ماده دیگری که صلاح میداند در دستگاه استفاده کند اما بهتراست حتما از مواد پیشنهادی شرکت استفاده شود.

برای نصب تونل ضد عفونی به چقدر فضا نیاز داریم؟

به طور معمول طول تونل ضدعفونی کننده از ۲۰۰ تا ۲۲۰ سانتیمتر و عرض ان تقریبا ۱۰۰سانتیمتر و ارتفاغ ۲۲۰ سانتی متر است اما به هر حال شما میتواند تونل ضد عفونی مورد نظرتان را با ابعاد دلخواه نیز سفارش دهید.

ایا تونل ضدعفونی کننده قابلیت جابجای دارد؟

به طور کلی این تونل ها و گیت ها طوری طراحی شده اند که به راحتی قابل حمل و جابجای نیستند اما در صورت نیاز میتوان ان را جمع اوری کنید و در جای دیگر نصب نمایید برای اینکار بهتر است از خود تیم نصاب تونل ضدعفونی کننده استفاده کنید

ایا گیت ضد عفونی کننده باید همیشه روشن باشد؟

گیت ضد عفونی کنند مجهز به سنسور هایی است که درست با حضور فرد شروع به کار میکند و در زمانی که فرد از ان عبور نکند در حالت اماده به کار قرار میگیرد .

برای تعمیر گیت ضدعفونی کننده چکار باید کرد ؟

متخصصین استاد کار ضمن راه اندازی و نصب گیت ضدعفونی در صورت نیاز خدمات مربوط به تعمیرو نصب ان را نیز برای شما انجام میدهند پس از این بابت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد .

چه تفاوتی بین تونل ضدعفونی با گاز و مایع وجود دارد ؟

در تونل ضد عفونی کننده بر پای گاز ازن برای از بین بردن ویروس ها و عوامل بیماری زا استفاده می شود که این تونل با استفاده از لامپ یو وی و ۱۱ فن و بدون هیچ ماده ضدعفونی کننده ای با اکسیدکنندگی بالا سطوح و هوا را ضد عفونی میکند. برای این ضدعفونی کننده ها منبع ازن در کنار تونل نصب میشود و برای استفاده از آن نیاز به ماده ضدعفونی کننده نیست .

اطلاعات بیشتر مورد ازن ساز ، کلیک کنید : دستگاه اوزون ساز

تونل ضدعفونی کننده با مایع با کمک سیستم مه پاش مایع ضد عفونی کنده را طوری روی لباس و لوازم فرد پخش میکند که کاملا گند زدای میشود این گیت ها هزینه پایین تری نسبت به تونل های ضدعفونی بر پای گاز ازن دارند اما نیاز به  محلول ضد عفونی کننده دارند از طرفی این تونل ها نیازمند سیستم جمع آوری پسماند آب نیزهستند که تونل های برپای ازن به این تجهیزات نیاز ندارن .

سخن اخر

برای بالا بردن سطح بهداشت و جلوگیری از ابتلا به بیماری های واگیر دار بر اثر الودگی دست  لباس و لوازم که در اماکن عمومی پر تردد به همراه داریم میتوانیم از تونل ضدعفونی در ابتدای ورودی اماکن مختلف استفاده کرد تا افراد تا عبور کردن از این بخش قبل از ورود شدن کاملا تمیز وضد عفونی شوند با فراهم کردن این امکانات برای شما و معرفی بهترین افراد برای انجام این خدمات ضد عفونی به شما برای ارتقای سلامت خودتان و افراد جامعه کمک میکند

برای ما پیام بگزارید :