تانک ازت – قیمت و خرید تانک ازت مایع

در ابتدا قبل از آشنایی با تانک ازت و نحوه خرید و قیمت تانک ازت لازم هست به معرفی نیتروژن بپردازیم ؛ نیتروژن (N2) یک گاز همه کاره است که در طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. نیتروژن کاربردهای تجاری و فنی زیادی دارد.

نیتروژن بی رنگ، بی بو و بی مزه، غیر قابل اشتعال است. این گاز کمی سبکتر از هوا است و فقط کمی در آب محلول است. در دماهای پایین نیتروژن بی اثر است و با سایر مواد شیمیایی واکنش نمی دهد. هنگامی که نیتروژن مایع تبخیر می شود و سپس گرم می شود، مقدار نسبتاً زیادی گرما مصرف می کند که آن را به یک خنک کننده ایده آل برای کاربردهای دمای پایین تبدیل می کند.

گاز نیتروژن برای پوشاندن، پاکسازی یا هم زدن مواد شیمیایی یا فلزات مذاب، خاموش کردن آتش و برای انجماد خاک استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای فشار دادن دستگاه ها یا انتقال پنوماتیک مواد شیمیایی استفاده کرد، در حالی که از آلودگی هایی مانند اکسیژن یا آب جلوگیری می کند.

قیمت تانک ازت

تانک ازت چیست؟

سیستم کنترل دما مخزن برودتی به نام تانک ازت (مخزن تحت فشار نیتروژن مایع) که در اصل مانند یک بطری خلاء برای دور نگه داشتن گرما از مایع موجود در ظرف داخلی طراحی شده است و از ان برای ذخیره سازی نیتروژن مایع استفاده میشود که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد.

 ما همیشه آماده عرضه انوع تانک های ازت برای کاربردهای جدید هستیم. ما نیتروژن را در خلوص های متعدد و حالت های مختلف ارائه می دهیم.

تانک ازت عرضه‌شده توسط شرکت ما در طیف وسیعی از اندازه‌های سیلندر، خلوص و راه‌ حل‌های مختلف موجود است و برای رفع هرگونه نیاز گاز نیتروژن شما بهترین محصول را ارائه میدهد.

ما تانک ازت را در گریدهای مختلف مخصوص کاربردهای مختلف ارائه می دهیم، مانند:

• خنک کننده برای کار بتن

• گاز کمکی برای برش لیزری

• یک عامل فشار دهنده در خطوط لوله

• برودتی برای حفظ مواد بیولوژیکی

• گاز جوشکاری در خودروسازی

مشخصات و برگه های ایمنی اطلاعات بیشتر در مورد خرید تانک ازت را میتوانید در محصولات ما مشاهده نمایید

کاربردهای صنعتی تانک ازت

ساخت و ساز: برای کار با بتن در هوای گرم، سیستم های خنک کننده بتن، از ازت مایع به عنوان جایگزینی برای روش های خنک کننده سنتی استفاده می کنند.

تانک ازت مایع

تولید و ساخت فلز: ازت مایع به عنوان یک روش موثر برای جلوگیری از اکسیداسیون استفاده می شود و یک جو بی اثر و ایمن را فراهم می کند که گازهای تولید شده توسط کوره ها را “sweeps” می کند. همچنین به عنوان گاز کمکی برای برش لیزری استفاده می شود و برش پلاسما را افزایش می دهد.

انرژی: ازت در طیف گسترده ای از کاربردهای انرژی بالا دستی و میان دستی استفاده می شود. می توان از آن برای همه چیز استفاده کرد، از آزمایش فشار خط لوله گرفته تا تصفیه هوا تا مدیریت دما و روشن کردن مایعات برای جریان بهتر.

مواد شیمیایی: تانک ازت برای تحت فشار قرار دادن خطوط لوله به منظور کمک به حرکت مایعات و کمک به پاکسازی لوله ها و تجهیزات برای جلوگیری از آلودگی استفاده می شود. ما تانک ازت با کیفیتی را ارائه می کنیم که از اغلب پمپ های ازت پشتیبانی می کند.

مراقبت های بهداشتی و پزشکی: نیتروژن برای تمام بخش‌های صنعت مراقبت‌های بهداشتی حیاتی است، یک کرایوژن مفید برای انجماد و حفظ مواد بیولوژیکی است. تانک ازت به عنوان یک ابزار استثنایی برای پزشکی، تحقیقات و آزمایشات آزمایشگاهی عمل می کند. متخصصان پزشکی از ازت ( نیتروژن مایع) برای انجماد خون، اندام ها، یا سایر مایعات بیولوژیکی و برای درمان انجماد زگیل یا سایر بیماری های پوستی استفاده می کنند.

خرید تانک ازت

علوم زیستی : به عنوان یک گاز، نیتروژن به عنوان یک جزء ضروری در فرآیندهای مختلف علوم زیستی و همچنین محافظ در برابر اکسیداسیون و آلودگی استفاده می شود. تانک ازت همچنین برای دستیابی به دمای برودتی در کاربرد خنک‌سازی راکتور استفاده می‌شود.

فرآوری مواد غذایی: از سرد کردن تا انجماد، تانک ازت نقش مهمی در کل فرآیند بسته بندی و نگهداری مواد غذایی ایفا می کند. نیتروژن علاوه بر خاصیت خنک‌کنندگی، ماندگاری محصولات غذایی را در بسته‌بندی با اتمسفر اصلاح‌شده (MAP) افزایش می‌دهد و اکسیژن و تازگی را در داخل نگه می‌دارد.

خودرو: نیتروژن هم به عنوان یک جزء ایمنی در کیسه های هوا و هم به عنوان گاز جوشکاری همه کاره در ساخت خودرو استفاده می شود. این در طیف متنوعی از وظایف خط مونتاژ استفاده می شود زیرا فضای خوبی را برای جوشکاری با هر ماده ای فراهم می کند. همچنین می توان از نیتروژن برای باد کردن لاستیک ها به جای هوای فشرده استفاده کرد که به حفظ فشار طولانی تر و بهبود عمر لاستیک کمک می کند. اینجاست که اهمیت تانک ازت هویدا میشود .

هوافضا و دفاع : استفاده از ازت (نیتروژن مایع) در حین ساخت قطعات باکیفیت یک روش ایمن است که معمولاً در سراسر صنعت هوافضا استفاده می شود. نیتروژن یک گاز بی اثر، حضور اکسیژن را از بین می برد و یک محیط غیر قابل اشتعال را ایمن می کند. نیتروژن همچنین در کوره های عملیات حرارتی، تونل های باد و برنامه های برش لیزر استفاده می شود.

تانک ازت

پاکسازی مخازن:با توجه به مخازن مورد استفاده برای ذخیره مواد مایع مانند روغن، بقایایی در طول زمان تشکیل می شود که باید در فواصل زمانی معین حذف شوند. نیتروژن خطر انفجار و آتش سوزی را در حین تمیز کردن کاهش می دهد.

هنگامی که نفت در مخازن ذخیره می شود، سرباره در طول زمان در کف مخازن می نشیند. بنابراین تانک یا مخزن کارایی خود را از دست می دهد. به همین دلیل مخازن نفت در فواصل زمانی مشخص تمیز می شوند. برای این منظور، مخازن شسته شده و با نیتروژن توسط تانک ازت دمیده می شوند تا از واکنش های التهابی بین باقی مانده های روغن و مواد پاک کننده جلوگیری شود. به عنوان یک گاز بی اثر، نیتروژن بسیار بی اثر است. هر گونه اکسیژن موجود را جابجا می کند و بنابراین از واکنش های شیمیایی که می تواند منجر به آتش سوزی شود جلوگیری می کند.

ما با ژنراتورهای نیتروژن خود، راه حل های با کیفیت بالا را برای تولید تانک ازت برای کاربردهای مختلف، از جمله نیازهای حجم کم، عرضه می کنیم.

حالت های تامین

سیلندر و ظروف مایع: ما تانک ازت را در سیلندرهای گاز پرفشار و کپسول های نیتروژن مایع – که در اندازه‌های مختلف موجود است – ارائه می‌کنیم تا نیازهای کم حجم را برآورده کنیم.

تحویل انبوه: تانک ازت همچنین به صورت گاز و مایع فله و همچنین در طیف کاملی از خلوص و اندازه مخزن موجود است.

تانک ازت اصل

ذخیره سازی درتانک ازت (مخازن تحت فشار نیتروژن مایع)

هنگامی که به ذخیره سازی نیتروژن مایع (LiN) توجه میکنیم، میبینیم که به چندین گروه از مخازن در ارتباط با استفاده از آنها (خروج گاز/مایع)، فشار کاری، آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ و اندازه آنها (حجم بر حسب لیتر) متمایز می شود.

   باز کردن dewars & Pouring ظروف:

ما چندین گزینه برای ذخیره و حمل و نقل داخلی حجم کمی از تانک ازت را داریم. این می تواند از طریق دوارهای باز یا ریختن ظروف در محدوده های مختلف باشد. برای مخازن نیز می توانیم گزینه هایی مانند دستگاه تخلیه دستی با یا بدون شیلنگ برودتی و با فشار کاری مختلف ارائه دهیم.

   مخازن کم فشار

وقتی صحبت از مخازن کم فشار می شود، ما محدوده فشار کاری ۱٫۵ بار و در برخی موارد تا ۴ بار را برای خروج ازت بررسی می کنیم. معمولاً این ظروف فولادی ضد زنگ با استفاده از کاستورها قابل جابجایی هستند اما در برخی موارد می تواند یک گاری حمل و نقل فولاد ضد زنگ با لاستیک بادی یا قاب پالت باشد. به صورت اختیاری، این مخازن فشار می توانند با یک دستگاه فشار ساختمان و/یا پروب خازنی برای اندازه گیری سطح همراه باشند.

 مخازن فشار قوی

برای مخازن فشار قوی، ما محدوده فشار کاری ۴ بار و در برخی موارد تا ۳۷ بار برای خروج نیتروژن گازی را بررسی می کنیم. اغلب این مخازن نیز با حجم های بزرگتر مانند ۱۸۰ لیتر (کوچکترین)، ۲۳۰ لیتر در اندازه بعدی هستند و به سرعت به ۶۰۰، ۱۰۰۰ لیتر و بیشتر می رسد.

   ابزار آلات تانک ازت:

    شیلنگ در طول های مختلف

گزینه های زیر بار، سبد حمل و نقل فولاد ضد زنگ با لاستیک های بادی یا پالت (کامیون / لیفتراک)

پروب خازنی برای اندازه گیری سطح و دستگاه تعویض

    ایمنی

هنگام کار، تانک ازت را در مکانی امن و مطمئن قرار دهید. اگر تانک با زور مورد اصابت قرار گیرد، مانند افتادن از ارتفاع یا برخورد با دیواره چاه، ممکن است به ساختار داخلی گردن آسیب وارد شود. این باعث می شود که خلاء مخزن دیگر برای عایق کاری موثر نباشد.

هنگام کار با دوشاخه مراقب باشید، مطمئن شوید که هنگام کارهمه چیز به درستی پیش می رود چون با گذشت زمان یا در اثر برخورد، درب و دوشاخه ممکن است دیگر مخزن صحیح عمل نکند. در این صورت، باید به دنبال قطعات جایگزین و تعمیر باشید. یک درب یا دوشاخه معیوب می تواند منجر به از دست دادن قابل توجه نیتروژن مایع شود.

پر کردن مخزن قابل حمل آسان است، اما هنگام پر کردن تانک ازت با فشار بالا باید مراقب باشید. شما به ۵ مورد زیر نیاز دارید تا بتوانید مخزن قابل حمل را پر کنید.

  • مخزن قابل حمل
  • مخزن تامین (مخزن پرکننده بزرگ)
  • ۶ شلنگ پر کننده پا
  • آداپتور مخزن تامین
  • عینک ایمنی

محصولات ما با پیشرفته ترین تکنولوژی

تانک ازت شرکت ما یک راه حل سفارشی برای انواع صنایع ارائه می دهد که به طور ویژه برای تاسیسات صنعتی در مقیاس بزرگ طراحی شده است. تجربه گسترده شرکت ما در ساخت تجهیزات تحت فشار به این شرکت اجازه می دهد تا با ساخت مخازن بزرگ به راحتی روبرو شود. این مخازن ممکن است به صورت جداگانه نصب شوند یا مجموعه‌هایی از ماژول‌ها را تشکیل دهند تا فضای موجود را تا حد امکان بهینه کنند، انعطاف‌پذیری و تنظیم زیادی را ارائه دهند، که به طور فزاینده‌ای در این نوع امکانات به دنبال ویژگی‌ها هستند.

شرکت ما علاوه بر ساخت تانک ازت، به مشتریان خود امکان ادغام این تجهیزات با سایر عناصر مانند بوستر، کمپرسور و غیره را ارائه می دهد که سیستم های مستقلی را تشکیل می دهد که قادر به تکمیل فرآیندهای تولید و/یا بازیابی نیتروژن با توجه به نیاز هر یک هستند. صنعت. بخش مهندسی، طراحی، ساخت و نرم افزار در شرکت ما تلاش ها را برای ارائه راه حل های جامع به مشتریان در سراسر کشور، ترکیب می کند.

به عنوان مکمل این امکانات، سیستم کنترل شرکت ما اجازه کنترل و مدیریت عملکرد تمام عناصر شرکت کننده در هر کارخانه را می دهد و بهترین عملکرد را ارائه می دهد و نتایج بهینه را در هر چرخه تضمین می کند. به این ترتیب، شرکت در تمام مراحل توسعه حضور دارد: از طراحی اولیه تانک ازت تا ساخت آنها، پیاده سازی نرم افزار کنترل، حمل و نقل و نصب آنها در محل نهایی، که پوشش فنی کامل را در کل پروژه تضمین می کند. .

برای ما پیام بگزارید :