دستگاه استریل آرایشگاهی – فروش دستگاه استریل uv

در ابتدا بهتر است تعریفی از استریل سازی اجسام آورده شود تا با مفهوم کلی آن آشنا شوید، در حالت کلی استریل سازی به فرآیندی گفته می شود که طی عملیاتی تمامی میکروارگانیسم ها اعم از قارچ، باکتری، میکروب ها و ویروس ها که برای سلامتی انسان زیان آور است از بین می برند، این عملیات از طریق حرارت دهی امکانپذیر است که استفاده از حرارت دهی خشک یا مرطوب در اجسام برحسب جنس آنها تعیین می گردد.

آرایشگاه از دسته مکان هایی محسوب می شود که نیاز به بهداشت بالایی دارد چرا که ابزارآلات کاربردی در آرایشگاه بطور مستقیم با پوست و موی افراد در تماس است، در نتیجه این موضوع باید مورد توجه گیرد و تمامی تجهیزات کاربردی مورد ضدعفونی و استریل واقع گردند، در غیر این صورت سلامتی افراد به خطر می افتد و احتمال انتقال بیماری هایی از جمله ایدز، هپاتیت و … از فردی به فرد دیگر بالاست.

مطالعه کنید : اتوکلاو آرایشگاهی

بدین منظور ما دستگاه استریل آرایشگاهی که یک نوع ضدعفونی کننده قوی است را تولید و به بازار عرضه نموده ایم، این محصول از سطح دقت عمل بالایی برخوردار است و تمامی میکروب ها و باکتری های موجود روی اجسام را با قدرت بالایی پاک می کند، بدین وسیله این دستگاه به تمامی افرادی که رعایت بهداشت محیط و پیرامون محیط برایش پراهمیت است توصیه می شود.

دستگاه ضدعفونی کننده وسایل آرایشگاه

دستگاه ضدعفونی کننده وسایل آرایشگاه سبب ایجاد اعتبار و جذب بیشتر مشتری می شود، مصرف کننده می تواند این دستگاه را در کنار میز پیرایش و آرایش قرار دهد تا در مواقع نیاز در دسترس باشد، در نتیجه مشتری با نظاره کردن تجهیزات بهداشتی و استفاده از دستگاهی کاملاً بهداشتی به مشتریان ثابت تبدیل شده و حتی می توانند معرف آرایشگاه شما به دیگران نیز باشند، در نتیجه درآمد آرایشگر روز به روز افزون تر می گردد.

دستگاه استریل آرایشگاهی uv

تمامی قطعات داخلی و خارجی دستگاه بصورت کاملاً بهداشتی به تولید رسیده و توسط سازمان بهداشت نیز مورد تایید قرار گرفته است.

دستگاه استرلیزه آرایشگاه

امروزه در آرایشگاه های زنانه و مردانه از تجهیزاتی جهت زیباسازی و یا اصلاح صورت و مو استفاده می شود که اکثر مواقع موجب ایجاد خراش روی پوست مشتری می گردد، بنابراین در صورت استفاده از این تجهیزات روی مشتریان مختلف احتمال نفوذ بیماری های خونی و پوستی از طریق آنها زیاد است.

همچنین از طریق شانه، قیچی، برس و حوله ها بیماری هایی نظیر جوش های پوستی و قارچ ها به افراد منتقل می گردد؛ تنها راه جهت رفع این مشکل استفاده از دستگاه استرلیزه آرایشگاه است.

ویژگی های دستگاه استریل ابزار آزمایشگاهی:

جنس بدنه دستگاه استریلیزه آرایشگاهی از جنس آلومینیوم می باشد، آلومینیوم فلزی مستحکم و بادوام است که در مقابل حرارت دچار واکنش نمی گردد و طول عمر بالایی دارد، اگرچه مشتری درخواست کند می توان جنس این دستگاه را از استیل نیز انتخاب نمود.

دستگاه استرلیزه آرایشگاه

مصرف دستگاه استریلیزه آرایشگاهی از طریق برق شهر تامین می گردد و بسیار کم مصرف است، به گونه ای که می توان تنها با دسترسی به برق ۲۲۰ ولت خانگی از آن بهره گیری نمود.

طراحی این دستگاه بسیار ساده و شیک است که نظر افراد پیرامون را به خود جلب می نماید، دستگاه استریلزه آرایشگاه در حالت یک طبقه، دوطبقه و یا بالاتر قابل تولید بوده و در مدل های مختلف طراحی شده که رایج ترین نوع آن مدل مکروفری و دوطبقه و ماکروویوی می باشد، بخش داخلی دستگاه مجهز به سینی های استیل است که می توان تجهیزات مورد نیاز را در داخل آنها قرار داد تا طی مراحلی ضدعفونی و مورد استریلیزاسیون قرار گیرند.

دستگاه استریل آرایشگاهی به صورت رومیزی طراحی شده و ابعاد بسیار کوچکی دارد، در نتیجه در آرایشگاه هایی که مشکل فضا دارند نیز می توان به راحتی استفاده کرد، این دستگاه نقش تاثیرگذاری در افزایش درآمد و ترغیب بیشتر مشتریان دارد، چرا که اصولات بهداشتی برای مشتری بسیار حائز اهمیت است و سبب برگشت های مکرر آنها می شود، در نتیجه می توان به این دستگاه به عنوان تجهیزی درآمدزا نگاه کرد.

مصرف کننده می تواند تمامی تجهیزات فلزی و غیرفلزی موجود در آرایشگاه از قبیل قیچی، نیپر، کاتر، موچین، انبرها، شانه ها و برس های ابرو و رنگ، دسته تیغ و سایر ظروف و ماشین های اصلاح را در کمتر از یک ساعت مورد ضدعفونی قرار دهد.

دستگاه استریل uv

در تولید دستگاه استریل آرایشگاهی کیفیت فدای کمیت نشده و از جدیدترین متد جهانی بهره گیری شده است، این عامل در تمایز بین دستگاه های استریل آزمایشگاهی این شرکت با سایر محصولات مشابه نقش تاثیرگذاری داشته است.

از دستگاه استریل آرایشگاهی می توان جهت استریل سازی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی نیز استفاده کرد، همچنین این دستگاه در مطب ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها و حتی مصارف شخصی و خانگی نیز کارساز است.

قیمت دستگاه استریل آرایشگاهی

قیمت دستگاه استریل آرایشگاهی برحسب ظرفیت و مدل آن تعیین می گردد، دستگاه هایی که از جنس تمام استیل می باشند مسلماً نسبت به سایر دستگاه ها که از فلزات دیگر به تولید رسیده اند گران تر است، روی هم رفته می توان گفت قیمت دستگاه استریل آرایشگاهی این شرکت نسبت به دستگاه های تولیدی رقبا بسیار ارزان تر و باکیفیت تر می باشد.
میانگین قیمت دستگاه استریل در حدود بازه ۴۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد که برای خرید و استعلام قیمت دستگاه استریل می توانید با شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید تا برحسب مدل و کشور سازنده قیمت برای شما داده شود .

قیمت دستگاه استریل آرایشگاهی

فروش دستگاه استریل UV

دستگاه استریل UV از دسته تجهیزات استریل کننده در آرایشگاه است که از آن جهت ضدعفونی کردن لوازم و تجهیزات کاشت ناخن، تتو، هاشور ابرو، اپیلاسیون، کاشت ناخن، پیرسینگ، اصلاح ریش و کوتاهی مو استفاده می شود، همانطور که می دانید این دسته از تجهیزات با تماس با پوست احتمال آغشته شدن به خون را دارند، اگرچه روی تجهیزات آرایشگاه مقداری خون وجود داشته باشد و در استفاده مجدد استریل نگردند بیماری های مختلفی را به بدن افراد منتقل می گردند که خانمانسوز است.

در گذشته جهت ضدعفونی کردن اجسام فلزی، غیرفلزی و پلاستیکی از الکل و … استفاده می کردند که تاثیر فراوانی نداشت، امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه استریل  UV به تولید رسیده که تمامی میکروب های آغشته به  تجهیزات را در کمترین زمان استریل می نماید.

استفاده از این دستگاه برای تمامی آرایشگاه ها و پیرایشگاه ها توصیه می شود، چرا که این دستگاه از بیماری های قابل انتقال و امراض پوستی و آلرژیک جلوگیری می نماید، در طراحی این دستگاه از یک یا دو عدد لامپ UV استفاده شده که این لامپ ها از قدرت بسیار بالایی برخوردار است، ولتاژ مورد نیاز این دستگاه برق ۲۲۰ ولت می باشد.

موارد قابل توجه در استفاده از دستگاه استریل UV:

این دستگاه عملکردی کاملاً خودکار دارد و تمامی سطوح آلوده خشک و تر را از تجهیزات پاک می سازد.

دستگاه استریل UV از سطح قدرت بسیار بالایی برخوردار است و این به دلیل بالا بودن اشعه های حاصل از آن است، به همین دلیل مصرف کننده در زمان استفاده از آن باید از لوازم ایمنی استفاده نمایند.

ساختار دستگاه:

دستگاه استریل آرایشگاهی را می توان برطبق نیاز تنظیم نمود، برای مثال مدت زمان استریل سازی تجهیزات قابل تنظیم است، در نتیجه می توان دستگاه را روی ۳۰ دقیقه تنظیم نمود تا عملیات با سرعت عمل بالایی اجرا گردد.

در تولید دستگاه استریل آرایشگاهی از سیستم هشدار دهنده استفاده شده که در زمان آغاز عملیات به مصرف کننده اطلاع می دهد و نیز زمانی که عملیات استریل سازی به اتمام می رسد مصرف کننده را از اتمام کار مطلع می سازد.

این دستگاه مطابق با استانداردهای جهانی از قبیل ISO 9001 : 2008 طراحی شده و قطعات دستگاه را می توان بر اساس سلیقه مشتری انتخاب نمود.

درب این دستگاه از جنس شیشه نشکن است که ضد اشعه ماورابنفش می باشد، این درب شیشه ای از استحکام بالایی برخوردار بوده و با اصابت به اجسام دچار شکستگی نمی گردد.

مزیت های دستگاه استریل آرایشگاهی:

استحکام بالا در برابر ضربات و زنگ زدگی
تولید در ظرفیت ها و مدل های متنوع
تولید بصورت کاملاً بهداشتی و استاندارد
مجهز به استانداردهای ISO 9001 : 2008
سرعت عمل بالا در استریل سازی و کیفیت بالا
مجهز به سیستم هشدار دهنده آغاز و پایان عملیات
مجهز به تایمر جهت تنظیم مدت زمان استریل سازی
ضد عفونی کننده همه بخش های تجهیز مورد نظر (اعم از سطوح بالا و پایین)
قابلیت کنترل تنظیمات
قابلیت سفارشی سازی
نصب و راه اندازی آسان

سایر محصولات
بهترین اتوکلاو دندانپزشکی
بن ماری
فروش سانتریفیوژ
قیمت انکوباتور

برای ما پیام بگزارید :