اتوکلاو آرایشگاهی – فروش دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

آرایشگاه از دسته مکان هایی می باشد که رعایت بهداشت در آن پر اهمیت است، چرا که ابزارآلات کاربردی در آرایشگاه بصورت مستقیم با پوست در تماس بوده و در صورت عدم رعایت بهداشت در ابزارهای کاربردی افراد دچار بیماری و عارضه های پوستی می گردند که این عامل سبب طرد مشتری در آرایشگاه و کساد شدن بازار می شود.

استریل کردن تجهیزات کمک شایانی به افزایش سطح بهداشت آرایشگاه ها می نماید، در گذشته جهت استریل کردن ابزارآلات آرایشگاه از چراغ الکل استفاده می کردند ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع اتوکلاو آرایشگاهی به تولید رسیده که قدرت بسیار بالایی در ضدعفونی کردن لوازم آرایشگاه دارد.

همانطور که می دانید بیماری های عفونی نظیر هپاتیت و ایذر بیشتر اوقات در آرایشگاه ها از فردی به فرد دیگر منتقل می یابد که جبران ناپذیر است و این بدلیل استفاده از لوازم غیراستریل در محیط است، بنابراین استفاده از یک دستگاه استریل کننده در آرایشگاه ها و محیط های بهداشتی از الزامات است و باید توجه ویژه ای به آن گردد.

ضرورت استفاده از اتوکلاو آرایشگاهی:

در طی چندین سال گذشته استفاده از اتوکلاو آرایشگاهی در آرایشگاه ها اجباری شد و این قانون از طرف سازمان بهداشت تصویب گردید، بنابراین افراد می بایست جهت تهیه این دستگاه اقدام نمایند، چرا که نبود این دستگاه در آرایشگاه ها سبب لغو مجوز شده و آرایشگر باید به علت عدم توجه به قانون جریمه نقدی پرداخت کند.

اتوکلاو آرایشگاهی چیست؟

اتوکلاو آزمایشگاهی دستگاهی است که با مدل UV پیاده سازی شده و همه ابزار آلات پلاستیکی، فلزی و غیرفلزی را در سریعترین زمان با تابش اشعه uv استریل و ضدعفونی می کند، بدین طریق احتمال انتقال بیماری به افراد به صفر می رسد.

به بیانی دیگر باید گفت اتوکلاو آرایشگاهی محفظه ای است از سطح فشار بالایی برخودار بوده و با تابش UV سبب افزایش دما شده و به استریلیزاسیون تجهیزات می پردازد، کارکرد این دستگاه کاملاً اتوماتیک است.

موارد استفاده:

  1. از دسته ابزار آلاتی که در آرایشگاه ها باید مورد استریل قرار گیرند شامل موچین، قیچی، شانه ها، برس رنگ و برس ابرو، دسته تیغ و ظروف و سایر تجهیزات کاربردی می باشد.
  2. از دیگر استفاده های اتوکلاو آرایشگاهی می توان به تجهیزات کاربردی در کاشت ناخن، تتو، ایپلاسیون، هاشور و سایر ابزار آلات تیز و برنده اشاره کرد.

ماهیت دستگاه:

جنس اتوکلاو آرایشگری از استیل خالص و نگیر بوده که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و ضدسایش و ضدساییدگی می باشد، در نتیجه از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است.
این دستگاه علاوه بر آرایشگاه در سایر صنایع نیز میکروبیولوژیکی، مراکز بهداشتی و درمانی نیز به مصرف می رسد.
استفاده از اتوکلاو آرایشگاهی در هر محیطی سبب ارتقا و پیشرفت بوده و نیز در افزایش کلاس کاری آرایشگاه موثر است.
اتوکلاو آرایشگاهی این شرکت در انواع و ظرفیت های مختلفی طراحی شده و می توان قطعات آن را براساس درخواست کاربر نیز طراحی نمود.

انواع اتوکلاو آرایشگاهی:

  1. اتوکلاو رومیزی
  2. اتوکلاو سطلی

ویژگی های اتوکلاو آرایشگاهی:

اتوکلاو آرایشگاهی از ابعاد بسیار کوچکی به تولید رسیده و جهت قرارگیری فضای بسیار کمی را می گیرد.
راه اندازی و استفاده از اتوکلاو آرایشگاهی بسیار آسان بوده و نیازی به تخصص قبلی نیست.
سرعت عمل این دستگاه در استریل سازی تجهیزات بی نظیر است.
قیمت اتوکلاو آرایشگاهی بسیار مناسب است و هر آرایشگری می تواند با کمترین هزینه این دستگاه را  تهیه نماید.
در تولید این دستگاه از استاندارد ISO 9001-2008 استفاده شده و کیفیت آن توسط مدیریت کیفیت تایید شده است.
دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی با رعایت سطح بهداشتی بالایی به تولید رسیده و سازمان بهداشت نیز آن را تایید نموده است.

دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

این دستگاه مجهز به لامپ هایی است که از قابلیت تولید اشعه یو وی برخوردارند، تجهیزات و لوازم پلاستیکی، فلزی و غیرفلزی در آرایشگاه در کمترین زمان از طریق تابش این لامپ ها مورد استرالیزاسیون قرار می گیرد و ضدعفونی می گردند، در نتیجه در نابودی میکروب ها و باکتری ها نیز تاثیر مستقیمی دارد.

نوع دیگری از اتوکلاو آزمایشگاهی وجود دارد که با تزریق بخار حجیم و فشرده شده سبب افزایش دما شده و تجهیزات آرایشگاه را مورد استریل قرار می دهد.

مزیت های اتوکلاو آزمایشگاهی:

  1. سرعت بالا در استریل سازی
  2. نصب و راه اندازی راحت
  3. تعمیر و نگهداری مناسب و کم هزینه
  4. استهلاک و نابودی میکروب ها و باکتری ها
  5. دارای ابعاد بسیار کوچک
  6. مستحکم و با دوام

دستگاه استریل آرایشگاهی uv

برای ما پیام بگزارید :