اتوکلاو دندانپزشکی – خرید بهترین اتوکلاو دندانپزشکی

اساسی ترین مسئله در کلینیک ها و دندانپزشکی ها رعایت بهداشت است که باید به آن توجه ویژه نمود، چرا که در حفظ سلامتی بیمار و دندانپزشک موثر بوده و از ایجاد بیماری های عفونی نظیر هپاتیت و ایدز پیشگیری می کند.

اتوکلاو دندانپزشکی یکی از بهترین تجهیزات مورد نیاز این صنف است که به منظور استریل سازی لوازم به مصرف می رسد، در تولید این دستگاه بهداشت بطور کامل مورد ملاحظه  قرار گرفته و جوشکاری های داخلی دستگاه از نوع آرگون و بهداشتی است، به همین دلیل از سطح ایمنی بالایی برخوردار می باشد.

اتوکلاو دندانپزشکی با فشار و دمای بالایی بخار اشباع تولید می کند و تمامی میکروب ها و باکتری های موجود را نابود می کند، بگونه ای که کمتر میکروب و ویروسی می تواند با این دستگاه زنده بماند.

چرا اتوکلاو دندانپزشکی

دلایل استفاده از اتوکلاو دندانپزشکی در مطب های دندانپزشکی چیست ؟

دندانپزشکی از دسته مکان های حساسی می باشد که بصورت مستقیم با خون و ترشحات خونی در تماس بوده و تجهیزات و سوزن های مختلفی که جهت تزریق استفاده می شود ممکن است بیماری های زیادی اعم از ویروس خونی را به بدن منتقل کنند، بدین وسیله ما اتوکلاو دندانپزشکی را توصیه می کنیم که از سطح کیفیت بالایی برخوردار است.

ویدیوایی از نحوه کار اتوکلاو دندانپزشکی

موارد استفاده از اتوکلاو دندانپزشکی :

این اتوکلاو دندانپزشکی علاوه بر دندانپزشکی در استریل سازی لوازم پزشکی و آزمایشگاهی نیز کاربرد دارد.
از اتوکلاو دندانپزشکی می توان در مطب ها، کلینیک ها و تمامی مراکز درمانی استفاده کرد.
تکنسین های لابراتور دندانپزشکی و مراکز بهداشتی از دیگر مکان هایی می باشند که استفاده از اتوکلاو دندانپزشکی الزامی است.
از دیگر کاربردهای اتوکلاو دندانپزشکی می توان به آزمایشگاه ها، صنایع غذایی، شیمیایی و صنایع پتروشیمی اشاره کرد.
با استریل کردن تجهیزات دندانپزشکی می توان به راحتی جراحی مختلف از قبیل بیویسی، پریودنتال، لمینت و کشیدن دندان را انجام داد بدون اینکه احتمال نفوذ بیماری وجود داشته باشد.

سفارش اتوکلاو دندانپزشکی : ۰۹۱۴۶۰۳۹۴۷۳

با کارشناسان ما در تماس باشید .
اتوکلاو دندانپزشکی

ماهیت دستگاه :

دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی بهترین وسیله جهت ضدعفونی کردن لوازم جراحی و سایر تجهیزات است و با بهره گیری از فشار و دما عملیات استریل سازی را انجام می دهد.

این دستگاه از ایجاد عفونت جلوگیری نموده و می توان سوزن و ساکشن را بعد از هر بار استفاده توسط اتوکلاو دندانپزشکی استریل نمود تا عاری از هر نوع میکروب و موجودات زنده و غیرزنده شود.

در کلینیک ها و دندانپزشکی ها باید به تجهیزات و وسایلی را برای بار دوم به مصرف می رسند توجه ویژه ای کرد و آن را ضدعفونی نمود تا با اطمینان بیشتری بتوان از آن استفاده کرد.

اتوکلاو دندانپزشکی

این دستگاه عمل استریلیزاسیون را با اطمینان بالایی اجرا نموده و باید گفت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی بهترین وسیله جهت ضدعفونی کردن پک های پارچه ای و سایر تجهیزات جراحی است.

اتوکلاو دندانپزشکی در کاهش میزان میکروارگانیسم های روی وسایل و تجهیزات موثر بوده و قدرت ایجاد بیماری در بدن انسان را از تجهیزات می گیرد.

بیشتر بخوانید : اتوکلاو

نحوه کار با اتوکلاو دندانزپشکی

نحوه کار و جهت استفاده از اتوکلاو و استریل کردن تجهیزات می بایست تجهیزات فلزی، غیرفلزی و ظرف و ظروف های کاربردی در دندانپزشکی را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه با حرارت ۱۳۷ درجه سانتیگراد در داخل دستگاه قرار داد تا با اشباع بخار ضدعفونی گردند.

امکانات ویژه اتوکلاو دندانپزشکی:

از سنسور آب جهت کنترل کیفی آب استفاده می شود، این سنسور در افزایش کارایی دستگاه بسیار موثر است و استفاده طولانی مدت از اتوکلاو سبب ایجاد رسوب در آن نمی شود.

همچنین این سنسور افزایش و کاهش سطح آب را تشخیص داده و مصرف کننده را از کاهش و افزایش آب مطلع می سازد.

خرید اتوکلاو دندانپزشکی

عملکرد دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی:

اتوکلاو فوق از قابلیت تنظیم فشار برخوردار است و استفاده از پمپ خلاء سبب ایجاد مکش در آن شده و اقدام به تخلیه هوای درون مخزن می کند تا بخار با فشار مناسب به داخل دستگاه راه یابد، در حالت کلی باید گفت ضدعفونی کردن تجهیزاتی که از مواد منفذدار انتخاب شده اند نسبت به تجهیزات دیگر سخت تر است.

هوای درونی مخزن در حین تخلیه دفع شده و به هر میزان که زمان مکش طولانی تر باشد بخار بصورت مطلوب تر جایگزین می گردد.

ویژگی‌های اتوکلاو دندانپزشکی:

کاربری و راه اندازی آسان (عدم نیازی به تخصص قبلی)
برخورداری از طول عمر بالا و هزینه نگهداری کم
از پمپ خلاء بمنظور انتقال هوا استفاده شده از سرعت عمل بالایی برخوردار است.
برخورداری از حالت آماده بکار جهت پیش گرم بودن دستگاه
این دستگاه در ظرفیت ها و مدل های متنوع قابل تولید است و مصرف کننده می تواند برحسب حیطه کاری و محیط نوع مناسب اتوکلاو دندانپزشکی را خریداری نماید.
استفاده از استانداردهای ایزو ۹۰۰۱-۲۰۰۸ که نشان از کیفیت برتر و مرغوبیت کالا است.

مزیت های اتوکلاو دندانپزشکی :

حذف تمامی باکتری ها و میکروب های زنده و غیرزنده
تولید بصورت کاملاً خوکار
بادوام و مستحکم
طول عمر بالا و مفید
تایید شده توسط سازمان مدیریت کیفیت
قابلیت تولید بصورت سفارشی
عدم اتلاف حرارت
گارانتی و خدمات پس از فروش

لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی

جهت اطلاع از قیمت و استعلام لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی حتما با شماره هایی که در وب سایت قرار گرفته تماس حاصل فرمایید . لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی با توجه به مارک و ظرفیت و امکانات دستگاه متفاوت می باشد لذا نمیتوان یک قیمت واحد برای دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی در وب سایت قرار داد هم چنین با توجه به وارداتی بودن این محصول و با توجه به نوسانات بازار ارز لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی را باید بروز استعلام کنید با تشکر از شما .

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی

بهترین اتوکلاو دندانپزشکی کدام است ؟

این که کدام اتوکلاو دندانپزشکی بهترین است بسته به انتظار شما و هم چنین بودجه ی مورد نظر دارد لذا اتوکلاو دندانپزشکی در برندهای مختلف واردات میشوند از جمله ایتالیایی ترکیه ایی و … ولی در کل بهترین نوع اتوکلاو دندانپزشکی نوع ایتالیایی آن می باشد .

بهترین اتوکلاو دندانپزشکی

سایر محصولات :
انکوباتور
بن ماری
آون
آون آزمایشگاهی
سانتریفیوژ
اتوکلاو آزمایشگاهی

برای ما پیام بگزارید :