دستگاه تصفیه هوا برای منزل

برای تصفیه هوای محیط منزل می توانید از دستگاه تولید کننده ازن استفاده کنید که بسیار قدرتمند در از بین بردن هر نوع ویروس و باکتری و.. موجود در هوا میباشد .

این تکنولوژی که از تبدیل کردن o2 (اکسیژن) به o3 (ازن) استفاده میکند گاز تولید شده به میکروب های موجود هوای منزل چسبیده و آن ها را از بین می برد . تصفیه هوای منزل از آن جهت که بیشتر وقتمان را در آن سپری میکنیم بسیار حائز اهمیت است . و با توجه به شیوع ویروس کرونا و فرهنگ در خانه ماندن حتما باید از دستگاه تصفیه هوا برای منزل خریداری نمود .

دستگاه تصفیه هوا مدل cp500 یک دستگاه قابل حمل کوچک می باشد که می تواند تا مساحت ۶۰ متر مربع را پوشش دهد . کافی است که این دستگاه را در منزل به برق زده و از آن استفاده کنید . البته این دستگاه ظرفیت های مختلفی نیز دارد که می توانید برای خرید دستگاه تصفیه هوا برای منزل با کارشناسان وین طب تماس گرفته و محصول مورد نظر را سفارش دهید .

این تکنولوژی بسیار جدید و بسیار کاربرد دارد برای اینکه هیچگونه عارضه و پسماند و…. بوجود نمی اورد و تنها با مکانسیمی که این دستگاه تصفیه هوا دارد مولوکول های اکسیژن رو به مولکول های ازن تبدیل میکند و مولکول ازن در از بین بردن میکروب بسیار قوی عمل میکند .

قیمت دستگاه تصفیه هوا برای منزل چقدر است ؟

اگر قصد خرید این دستگاه برای منزل را دارید توجه داشته باشید که این نمونه ی قرار گرفته تا مساحت شصت متر مربع را پوشش میده که قیمت این مدل دستگاه ۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد . برای متراژ بالاتر از ظرفیت بالاتری باید استفاده کنید که طی تماس تلفنی کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند .

دستگاه تصفیه هوا منزل

دستگاه تصفیه هوای برای منزل کاربرد های متفاوتی می تواند داشته باشد از جمله اینکه می توان از این اوزون ساز برای تصفیه محیط اتاق اداره استفاده کرد .

در این روزهای سخت کشور که با بحران کرونا روبه رو هستیم حتما توصیه میکنیم که این دستگاه را خریداری کنید تکنولوژی به کار رفته در تولید دستگاه تصفیه هوا برای منزل بسیار علمی می باشد که کیفیت کار بسیار بالایی دارد . دستگاه های دیگر معمولا دردسرهای فراوانی دارند از جمله اینکه قیمت های گرانی ددارند . هر چند مدت باید فیلتر آنهها رو تعویض کنید برای سلامتی مضر هستند .

اما دستگاه cp500 از منزل شما در مقابل هر نوع ویروس و باکتری محافظت میکند . ضمن اینکه می توانید از این دستگاه به مدت طولانی استفاده کنید ولی روشن کردن این دستگاه در روز ۲ بار نیم ساعته کاملا محیط منزل را ضدعفونی و استریل مکیند .

پیشنهاد : دستگاه استریل

این محصول با از بین بردن الودگی های هوای منزل نه تنها جلوگیری میکند از شما در مبتلا شدن به بیماری های مختلف بلکه با توجه به اینکه بعد از ، از بین بردن میکروب ها اکسید شده در تولید اکسیژن محیط منزل نیز مثبت عمل میکند لذا ، کیفیت اکسیژن منزل نیز بسیار بهتر خواهد شد .

دستگاه تصفیه هوا منزل
قسمت نظرات :
  1. سلام.‌ ۲ دستگاه برای ضد عفونی کردن مغازه و منزل میخواستم. برای منزل سایز بزرگتر هم دارید؟ ممنون ۰۹۱۷۶۲۴۸۴**

برای ما پیام بگزارید :