بوتاکس مصپورت

بهترین روش درمانی، برای رفع چین و چروک پوست

امروزه داشتن پوستی صاف و بدون چروک، به اصلی ترین فاکتورهای زیبایی در جامعه تبدیل شده است. بطوری که افراد در تمامی رده های سنی با روش های مختلف، سعی در جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های خود را دارند تا روند پیری را به تاخیر بیندازند. همانطور که می دانید بوتاکس بهترین روش درمان چین و چروک های پوستی بوده که به دلیل سمی بودن، سبب فلج شدن موقت عضلات صورت، گردن و … می شود. به همین دلیل بیشتر افراد جذب این روش جوانسازی شده اند، در واقع بوتاکس از بوتولینوک تشکیل شده که ماده ای پروتئینی و پیچیده است.

ماندگاری بوتاکس، بستگی به برند و مواد تشکیل دهنده آن دارد. این مواد مدت زمانی حدود، ۴ الی ۶ ماه روی عضلات پوست اثر گذاشته و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. اما چه نوع بوتاکسی در صاف کردن پوست بیشترین تاثیر را داشته و ماندگاری بیشتری دارد؟ امروزه انواع بوتاکس در برندهای مختلف وارد بازار شده که هر کدام خصوصیات منحصر به خود را دارند. اما در بین آنها، بوتاکس مصپورت به محبوبیت خاصی رسیده است. اما بوتاکس مصپورت ساخت کجاست؟ مسپورت ساخت ایران است و امروزه توسط شرکت های داخلی متعددی به تولید رسیده و مقدار زیادی از این محصول، به کشورهای خارجی صادر می گردد.

بعد از تولید بوتاکس مصپورت (بوتاکس مسپورت)، ابتدا تحقیقات زیادی روی آن صورت گرفت که ثابت شد، مصپورت از لحاظ کیفیت و ماندگاری با بوتاکس دیسپورت که ساخت کشور انگلیس است برابری داشته و عملکردی عالی دارد. به همین دلیل اکثر پزشک ها از این بوتاکس، جهت جوانسازی مراجعه کنندگان استفاده می کنند. بوتاکس مصپورت چیست و چه خاصیتی دارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

بوتاکس مصپورت

بوتاکس مصپورت (Masport botox) از بهترین و مرغوب ترین برندهای ایرانی بوده که امروزه طرفداران زیادی دارد و می توان آن را در نواحی مختلف صورت و بدن تزریق کرد تا عضلات موقتاً فلج شده و چین و چروک های پوست رفع شود. این نوع بوتاکس مسپورت در عین اینکه از لحاظ کیفیت و عملکرد همانند بوتاکس دیسپورت است، با قیمت ارزان تری به بازار عرضه می گردد و نسبت به سایر بوتاکس ها، عوارض کمتری دارد.

خرید بوتاکس مصپورت

ماندگاری بالای بوتاکس مصپورت، بر قابلیت آن افزوده و سبب شده از آن، جهت رفع چروک هایی که با افزایش سن بروز ایجاد شده و روز به روز عمیق تر می شوند استفاده کرد. در حالت کلی با بوتاکس مصپورت می توان خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم ها، خطوط پیشانی، خطوط پیرامون لب ها، گردن و چانه را از بین برد. همچنین این مدل گزینه مناسبی برای کاهش میزان تعریق در زیربغل، دست و پا بوده و از آن جهت تقارن صورت و کاهش حملات میگرنی نیز استفاده می شود. لازم است بدانید بوتاکس مصپورت ، فقط توسط کشور ایران ساخته می شود و نوع خارجی آن وجود ندارد.

زمانی که مصپورت روی عضلات تزریق می شود، به مرور جذب نواحی مورد نظر شده و عضله ها را تحت تاثیر قرار می دهد. بدین ترتیب روی عصب ها تاثیرگذار گذاشته و ماده ای به اسم استیل کویین ترشح می کند که از انقباض های عصبی جلوگیری می کند تا چین و چروک ایجاد نشود. همانطور که گفته شد: بوتاکس مصپورت از لحاظ کارایی و عملکرد، مشابه نوع دیسپورت است. اما دارای تفاوت هایی نیز می باشد که در ادامه آنها را شرح خواهیم داد:

بوتاکس مصپورت بهتره یا دیسپورت

آشنایی با تفاوت بین بوتاکس های دیسپورت و مصپورت که هر دو جزو محصولات مطرح بازار هستند، سبب می شود کاربر انتخاب درستی داشته باشد. توجه کنید که این دو ، از لحاظ عملکرد با هم متفاوت نیستند، بلکه اصلی ترین تفاوت آنها در سرعت، میزان اثرگذاری و درد حاصل از تزریق آن به پوست است. بوتاکس دیسپورت جزو برترین برندهای انگلستان بوده و نوع مصپورت از برندهای معروف و برتر ایران می باشد. در ذیل چندین تفاوت اصلی بین این دو نوع محصول را آورده ایم :

مصپورت یا دیسپورت

۷ فرق اصلی بوتاکس مصپورت و بوتاکس دیسپورت

 1. این دو نوع بوتاکس از لحاظ کیفیت با هم برابرند، اما از لحاظ محل تزریق متفاوتند. مثلاً بوتاکس مصپورت مخصوص ابرو، خط چشم، پیشانی، خط لبخند و افتادگی لب بوده و نوع دیسپورت، بیشتر برای رفع چین و چروک های نواحی چانه و خط لب استفاده می شود (البته کاربر می تواند بوتاکس مصپورت را در نواحی چانه و خط لب ها نیز تزریق کند).
 2. بوتاکس دیسپورت با مواد لبنیاتی و شیر ( قند لاکتوز) به تولید رسیده است، به همین دلیل ممکن است بعد از تزریق، در برخی افراد حساسیت ایجاد شود.
 3. تفاوت اصلی بوتاکس دیسپورت و مصپورت در ویال مرتبط با آنهاست. در واقع ویال های دیسپورت، پودری شکل بوده و جهت نگهداری آنها به دمای زیر صفر درجه نیاز است. این در حالیست که ویال های بوتاکس مصپورت را باید، در دمایی بین ۲ الی ۸ درجه نگهداری کرد. در هر حال، مناسب نبودن دمای نگهداری این دو محصول، سبب فاسد شدن آنها می گردد؛ پس در نگهداری آنها حتماً دما را مد نظر قرار دهید.
 4. از دیگر تفاوت بین بوتاکس های مصپورت و دیسپورت، اثرگذاری نهایی و سرعت شروع است. بطوری که بعد از تزریق بوتاکس دیسپورت به ناحیه مورد نظر، پس از ۲۴ ساعت تاثیر آن نمایان و تا یک هفته نتیجه نهایی دیده می شود. ولی تاثیر بوتاکس مصپورت، بعد از ۴۸ ساعت رویت و در ۱۴ روز کامل می گردد.
 5. مقدار تزریق بوتاکس های دیسپورت و مصپورت نیز با هم فرق دارد. در واقع دوز تزریق بوتاکس در نوع دیسپورت، بیشتر از نوع مصپورت است. در حالت کلی، دوز تزریق به عمق و میزان چین و چروک صورت بستگی دارد.
 6. درد و التهاب بعد از تزریق بوتاکس مصپورت، نسبت به نوع دیسپورت بیشتر است.
 7. بوتاکس دیسپورت غلظت کمی دارد، این ویژگی اگرچه سبب اثرگذاری سریع تر می گردد، اما سبب می شود ماندگاری آن تقریباً ۳ الی ۴ ماه باشد. با اینکه بوتاکس مصپورت نسبت به نوع دیسپورت تاثیرگذاری کندتری دارد، ولی تحقیقات و سوابق نشان داده که ماندگاری آن حدوداً ۴ الی ۶ ماه است.

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس مصپورت

در طی سال های اخیر، سوالی که از سوی اکثریت زیباجویان پرسیده می شود این است که تزریق بوتاکس مصپورت چه زمانی آغاز شود و یا برای چه سنی مناسب است؟ در جواب باید گفت: هر زمانی که احساس شد آثاری از چین و چروک در پیشانی، زیرچشم ها، بین ابروها و … وجود دارد، بهتر است تزریق بوتاکس شروع شود. در هر حال نباید اجازه داد خطوط صورت یا گردن، عمیق تر گردند. برای تزریق بوتاکس مصپورت، محدودیت سنی وجود ندارد. یعنی افراد بالای ۱۸ سال هر زمان که احساس نیاز کردند، می توانند درمان را آغاز کنند تا از ایجاد چروک های عمیق در پوست پیشگیری کنند.

بوتاکس مصپورت 500

نکات قابل توجه پس از تزریق بوتاکس مصپورت

 • بعد از تزریق، بدن باید تا نیم ساعت در حالت عمودی قرار گیرد.
 • تا ۴ ساعت بعد از تزریق، از خوابیدن و دراز کشیدن خودداری گردد.
 • تا ۲۴ ساعت از برخورد آب با ناحیه مورد نظر پیشگیری شود.
 • چند روز اول از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری گردد.
 • از دست زدن، ماساژ و فشار دادن نواحی مورد نظر پرهیز شود.
 • در صورت بروز التهاب و کبودی در محل تزریق، از کمپرس یخ استفاده گردد.
 • تا چندین ساعت نباید فعالیت های بدنی سنگین و فعالیت هایی که سبب ایجاد تعریق می شوند انجام داد.

نکات قابل توجه درباره تزریق بوتاکس مصپورت

 • لازم است بدانید که تزریق بوتاکس، عملی کاملاً غیرتهاجمی بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود. بطوری که پس از انجام این عمل، به راحتی می توان به کارهای روزمره پرداخت.
 • تزریق بوتاکس مصپورت برای افرادی که سابقه هیچ نوع بیماری عصبی و عضلانی از جمله میاستنی گراویس را ندارند مناسب است. اما این عمل برای بانوان باردار و شیرده، افراد مبتلا به بیماری های قلبی و بیماری های خاص، افرادی که افتادگی پلک دارند، افرادی که پوست ضخیمی داشته یا حساسیت پوستی دارند، اصلاً مناسب نیست.
 • تزریق بوتاکس مصپورت را به پزشک متخصص بسپارید؛ در غیر این صورت عوارض زیادی را متحمل خواهید شد و حتی ممکن است، بیمار دچار افت پلک و نامتقارن بودن ابروها شود.
 • از آنجایی که در بوتاکس دیسپورت، مولکول های فعال توسط پروتئین های کمتری احاطه می شوند، نتیجه تزریق بسیار سریع رویت می گردد. همچنین مولکول ها بسیار کوچک هستند که این امر سبب شده، بین ناحیه درمان شده و سایر بخش ها تفاوت چندانی نباشد و این امر به محبوبیت آن افزوده است. بوتاکس مصپورت ایرانی نیز بر طبق اصول ساخت دیسپورت طراحی شده و طرفداران زیادی دارد.
 • تزریق بوتاکس مصپورت باید هر ۶ ماه یکبار تمدید گردد و این روش جوانسازی، باید سال ها تکرار شود. البته بعد از سال ها، دیگر نیاز به تزریق نخواهد بود و چهره بطور ناخودآگاه در همان حالت باقی می ماند. در حالت کلی تعداد جلسات تزریق بوتاکس به آناتومی بدن هر فرد، عمیق یا سطحی بودن خطوط، سن فرد و تشخیص پزشک بستگی دارد.
 • تحقیقات علمی ثابت کرده که بوتاکس، اثرات مثبتی روی بهبود عملکرد چشم داشته و در رفع مشکلات چشمی که بر اثر پیچش یا عدم تعادل عضلات چشم ایجاد می شوند نیز موثر است.

عوامل تاثیرگذار در ماندگاری بوتاکس مصپورت

نمایندگی بوتاکس مصپورت
 • بوتاکس مصپورت ماندگاری بالایی دارد، اما میزان ماندگاری آن در افراد جوان که عضلات قوی تری دارند بیشتر است (تا ۸ ماه). اما افرادی که سن آنها بیش از ۶۰ سال می باشد، عضلات ضعیف تری داشته و بعد از تزریق بوتاکس نیز در پوستشان، خاصیت انعطاف پذیری ایجاد می شود. بنابراین بوتاکس ماندگاری کمتری داشته و نیاز است زود به زود، بوتاکس تزریق کنند (کمتر از ۴ ماه).
 • نور خورشید از دیگر عواملی است که ماندگاری اثر بوتاکس را کاهش می دهد، به همین دلیل حدالامکان بصورت دائم در مجاورت اشعه ماروای بنفش نور خورشید قرار نگیرید تا میزان اثرگذاری آن  کاهش نیابد.
 • بطور همزمان از چندین روش درمانی زیبایی استفاده نکنید. مثلاً همراه با تزریق بوتاکس از روش درمانی میکروابریژن، تزریق فیلر و … استفاده نکنید تا بوتاکس مصپورت تزریقی، ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 • سبزیجات و میوه ها از دسته محصولاتی هستند که حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشند. به همین دلیل با مصرف آنها، ماندگاری بوتاکس افزایش خواهد یافت.
 • مدت ماندگاری بوتاکس به وضعیت عضلانی بدن، شرایط زندگی و مراقبت بعد از تزریق نیز بستگی دارد. مثلاً این مدت زمان برای فردی که بعد از تزریق بیشتر در معرض اشعه مضر آفتاب قرار گرفته و یا سیگار می کشد، نسبت به فردی که مراقبت های بعد از تزریق را در نظر می گیرد یکی نیست؛ این مدت زمان می تواند ۳ الی ۶ ماه و حتی ۸ ماه هم باشد.

کاربردهای مختلف بوتاکس مصپورت

 • رفع چین و چروک های ریز و عمیق پیشانی
 • رفع خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم ها و خط لبخند
 • کمک به رفع چین و چروک و خطوط اخم
 • رفع خطوط پیرامون بینی، لب ها و چانه
 • رفع چین و چروک های موجود در گردن و …
 • موثر در کنترل تعریق کف دست، پا و زیربغل
 • موثر در درمان سردردهای ناشی از میگرن

مزیت های بوتاکس مصپورت

 • اثربخشی و ماندگاری بالا در رفع چین و چروک های پوست (۴ تا ۶ ماه)
 • قابلیت متقارن سازی ابروها با بوتاکس مصپورت
 • تولید بوتاکس مصپورت مطابق با استانداردهای جهانی و تکنولوژی برتر
 • قابل مقایسه با بوتاکس های خارجی از جمله بوتاکس انگلیسی دیسپورت
 • ارزان قیمت تر از بوتاکس های مشابه و به صرفه
 • کارایی بالا و بی نظیر
 • دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان
 • تزریق بصورت سرپایی و بدون نیاز به دوران نقاهت

چگونگی عملکرد بوتاکس مصپورت

برای تزریق بوتاکس مصپورت، لازم است پوست تمیز و عاری از هر نوع آرایش باشد. به همین دلیل شستشو و پاکسازی نواحی مورد نظر، با آب و شوینده ای مناسب الزامیست. پزشک باید با دقت، صورت فرد را بررسی نموده و اقدامات لازم را قبل از تزریق انجام دهد. مثلاً می بایست نواحی مورد نظر را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کند. برای انجام این عمل نیاز به بی حسی نیست و جهت تزریق از سوزن های ظریف و کوتاه استفاده می شود. به همین دلیل فرد مورد نظر، در حین تزریق درد چندانی احساس نخواهد کرد.

بوتاکس مصپورت

پزشک باید از قبل، مواد بوتاکس را آماده کند و بیمار می بایست در حالت نشسته روی صندلی بنشیند و بی حرکت باشد. هنگام تزریق، بیمار باید اخم نموده و ابروها را به سمت بالا ببرد تا خطوط پیشانی کاملاً مشخص گردد. همچنین گاهی نیاز به خنده و فشردن و در هم کردن چشم ها است تا تمامی خطوط زیرچشم و خط خنده رویت گردد و پزشک به راحتی بتواند تشخیص دهد که چه ناحیه ای از صورت، به تزریق بوتاکس مصپورت نیاز دارد و چه ناحیه ای کمتر نیاز داشته یا اصلاً نیاز ندارد. بعد از تزریق ممکن است درد خفیفی احساس گردد و یا التهاب و قرمزی ایجاد شود که در عرض چند ساعت رفع می گردند. جهت تسکین درد یا رفع التهاب و … می توان از کمپرس یخ استفاده کرد. چند روز بعد از تزریق، بوتاکس آثار خود را تا حدودی نشان می دهد که در ۱۰ الی ۱۴ روز، تاثیر آن به وضوح دیده می شود.

حجم بوتاکس مصپورت

بوتاکس مصپورت معمولاً به صورت ۵۰۰ واحدی یا ۳۰۰ واحدی وارد بازار می شود، توسط یک مصپورت ۵۰۰ واحدی، می توان پوست چند نفر را درمان کرد. البته اینکه یک بوتاکس مصپورت باید برای چند نفر استفاده شود، بستگی به نوع پوست و نیاز پوست فرد مورد نظر دارد و پزشک باید تشخیص دهد که از آن برای درمان پوست چند نفر می توان استفاده شود. مثلاً اگر قرار است از بوتاکس مصپورت، برای نقاط مختلف صورت از جمله چانه، لیفت ابرو، زیر چشم ها و گونه بهره وری شود، قطعاً نیاز به مواد بیشتری خواهد بود و نمی توان از یک پکیج بوتاکس برای رفع چروک ۳ نفر استفاده کرد.

شرایط استفاده و نگهداری بوتاکس مصپورت

در مصرف بوتاکس مصپورت باید دقت کرد و نباید آن را در حالت داخلی وریدی تزریق نمود. در هنگام تزریق معمولاً از پک سرنگ ۵ میلی لیتری بهره وری می گردد و سر سوزن را با زاویه ۴۵ درجه به داخل درپوش وارد می کنند. بدین ترتیب ماده حلال بین جداره ویال ریخته می شود. البته نباید حلال را مستقیماً روی فرآورده ریخت. در این حال باید ویال را با ملایمت ترکیب کرد تا دارو بطور کامل حل گردد. تکان دادن ویال با سرعت بالا، سبب می شود محتوای داخلی آن بهم بخورد. همچنین از کشیدن و تخلیه پی در پی محتوای ویال خودداری شود.

در نگهداری بوتاکس مصپورت باید دقت کرد و آن را در جای خنک یا سرد قرار داد. البته بهتر است بوتاکس دور از حرارت بالا و یخ زدگی نگهداری شود.

بررسی اصل و غیراصل بودن بوتاکس مصپورت

 • برای خرید بوتاکس مصپورت، به نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت یا به کلینیک های معتبر و دارای مجور مراجعه کنید. البته خرید بوتاکس مسپورت از داروخانه نیز امکانپذیر است.
 • بارکد و اصالت محصول را ارزیابی نموده و قیمت درج شده روی آن را نیز بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که بسته بندی بوتاکس مصپورت کاملاً بسته و سالم است.
 • تاریخ انقضای بوتاکس مصپورت را بررسی نمایید.

خرید بوتاکس مصپورت

در این متن به هر آنچه که درباره بوتاکس مصپورت نیاز بود اشاره کردیم و نیز چگونگی استفاده از آن و مزایا و کاربردهای آن را آوردیم تا انتخاب درستی داشته باشید. البته در این بخش نیز به نکاتی می پردازیم که توجه به آنها، سبب می شود در خرید بوتاکس مصپورت، بهتر عمل کنید. همانطور که در متن نیز چندین بار اشاره شد: بوتاکس مصپورت از لحاظ کیفیت و عملکرد، نظیر بوتاکس مطرح جهان از جمله بوتاکس دیسپورت است.

خرید اینترنتی بوتاکس مصپورت

پس اگر دنبال بوتاکسی باکیفیت، ایمن با سطح ماندگاری بالا می گردید، این محصول گزینه مناسبی خواهد بود. شما با خرید یک بوتاکس مسپورت می توانید چین و چروک های چند نفر را درمان کنید. البته اگر میزان مصرف بالاست و فرد خواستار درمان بخش هایی زیادی از صورت خود باشد، این بوتاکس برای ۳ نفر کافی نیست. جالب است بدانید که بوتاکس مصپورت در عین باکیفیت بودن، ارزان و به صرفه نیز می باشد و بیشتر مشتریان بعد از تزریق آن، رضایت کامل از لحاظ ماندگاری را داشته اند.

اصل بودن ، نوع برند و شرکت سازنده آن اهمیت بالایی دارد؛ همچنین یک بوتاکس خوب، باید با استانداردهای جهانی مطابق داشته و دارای تاییدی وزارت بهداشت باشد. به همین دلیل قبل از خرید  باید این عوامل را بررسی کنید تا خرید موفقیت آمیزی داشته باشید. شما با خرید بوتاکس مصپورت هم می توانید چین و چروک های صورت و … را درمان کنید، هم از آن جهت رفع تعریق و سردردهای میگرنی استفاده نمایید. قبل از خرید این محصول، تاریخ تولید و انقضای آن بررسی نموده و از سالم بودن آن مطمئن شوید. در حالت کلی بهترین بوتاکس، برندی است که از لحاظ کیفیت، قیمت، ماندگاری و تاثیرگذاری روی پوست قابل قبول باشد و از سوی متخصصین زیبایی و وزارت بهداشت به تایید رسیده باشد. مشتری در خرید بوتاکس مپورت باید آن را با نمونه های خارجی و ایرانی مقایسه نموده و بررسی ها و اولویت های کیفی را لحاظ کند.

شما می توانید خرید مستقیم داشته و یا بصورت اینترنتی خرید کنید. برای خرید اینترنتی بوتاکس مصپورت، حتماً با مشاورین و کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید تا با زبانی ساده، شما را در خرید بوتاکس راهنمایی کنند. امیدواریم توانسته باشیم با مطالب فوق، راهنمای خوبی برای خرید بوتاکس مصپورت باشیم.

قیمت بوتاکس مصپورت

اکثر مشتریان قبل از خرید بوتاکس مصپورت، جویای قیمت آن هستند و حتی قیمت آن را با سایر بوتاکس های بازار از جمله قیمت بوتاکس مصپورت دیجی کالا مقایسه می کنند. بطوریکه قبل از هر کاری در گوگل کلماتی نظیر بوتاکس مصپورت قیمت و بوتاکس مصپورت ایرانی قیمت را جستجو می کنند.  به همین دلیل در این بخش سعی کردیم عوامل تاثیرگذار در قیمت بوتاکس مصپورت را بیاوریم تا ابهامات و شک و تردید در قیمت این محصول رفع گردند. در واقع قیمت بوتاکس بستگی به نوع، برند، مقدار و بازار ارز دارد. یعنی اگر نرخ ارز بالا باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت؛ به همین دلیل دائماً قیمت آن در حال تغییر بوده و نمی توان بطور دقیق گفت چه قیمتی دارد. البته حجم بوتاکس نیز در تعیین قیمت آن موثر است، برای مثال: قیمت بوتاکس مصپورت ۳۰۰ واحدی با قیمت بوتاکس ۵۰۰ واحدی یکی نیست.

از آنجایی که این محصول ساخت ایران است، بسیاری از هزینه های مرتبط با واردات حذف شده و می توانید آن را با قیمت واقعی خریداری کنید. البته همیشه ارزان بودن را اولویت قرار ندهید. اگر قیمت آن بطور غیرمتعارفی پایین تر از سایر مراکز خرید بود، حتماً پیگیری نموده تا از اصل بودن آن مطمئن شده و بوتاکس تقلبی نخرید. البته گران بودن بوتاکس مصپورت نیز دلیل بر اصل بودن آن نیست؛ زیرا برخی افراد سودجو و گران فروش، بوتاکس مصپورت تقلبی را به عنوان بوتاکس مصپورت اصل و با قیمتی بسیار گران تر از سایر مراکز فروش، به بازار عرضه می کنند. برای استعلام دقیق قیمت این بوتاکس ایرانی، کافیست با مشاورین این شرکت تماس حاصل فرمایید.   

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

امروزه تولیدکنندگان جهت ارتقای سطح فروش بوتاکس های مصپورت، در شهرهای مختلف نمایندگی فروش راه اندازی کرده اند تا از طریق آنها، محصولات را در همه جای کشور توزیع و پخش کنند و مشتریان، به راحتی بتوانند آنها را خریداری نمایند. شما از طریق نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت که می تواند داروخانه، شرکت پخش بوتاکس مصپورت، توزیع کنندگان دارو و تجهیزات زیبایی و … باشد، می توانید بوتاکس مصپورت را با قیمت واقعی و بدون هزینه اضافه خریداری کنید. همچنین در این مکان ها، بوتاکس با حفظ زنجیره سرما نگهداری شده و به صورت کاملاً سالم، به دستتان خواهد رسید.

خرید بوتاکس از نمایندگان فروش، امنیت بیشتری دارد. زیرا این مکان ها بوتاکس را با قیمتی که روی محصول درج شده می فروشند و حق دریافت یک ریال هزینه اضافه ندارند. همچنین بوتاکس های تولیدی را به صورت ایمن نگهداری می کنند و محصولاتی که از لحاظ بسته بندی و … خراب شده اند را دوباره به شرکت بازمی گردانند.

ویدیو ارسال بوتاکس مصپورت

پیشنهاد به شما

قسمت نظرات :
 1. avatar مریم خالقی

  سلام وقت بخیر
  آیا بوتاکس مصپورت اصل موجود می‌باشد و لطفا قیمت را هم بفرمایید ؟
  ممنون از شما

  • avatar وین طب

   با سلام
   خانم دکتر خالقی با شما همکارمون صحبت کردند و سفارشتون ثبت شد

 2. avatar لیلا دواچیان

  با سلام بوتاکس مصپورت را از کجا تهیه کنیم ؟و لطفا قیمت انرا بفرمایید

  • avatar وین طب

   با سلام می توانید با شماره شرکت تماس بگیرید جهت ثبت سفارش

برای ما پیام بگزارید :